اعتراض یک نماینده به طرح منع تردد شبانه
نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: با وجود اعلام رئیس ستاد مقابله با کرونا در تهران مبنی برعدم تاثیر محدودیت تردد شبانه بر کنترل این بیماری، چه اصراری بر اجرای این محدودیت وجود دارد؟

محدودیت شبانه اصلا تاثیری در وضعیت کرونا نداردعلی خضریان در تذکری شفاهی در جلسه علنی (چهارشنبه) مجلس شورای اسلامی بیان کرد: مجلس شورای اسلامی باید پیگیر اجرای عدالت در کشور باشد. وضعیت محدودیت ترددهای شبانه در کشور به ویژه در تهران باعث شده تا شهر برای طبقه مرفه در شب خالی شود.

وی در ادامه اظهار کرد: برخی تحت عنوان جریمه تعیین شده با پرداخت آن شب‌ها به گشت و گذار می‌پردازند اما یک خانواده که بخواهد بیمار خود را به بیمارستان ببرد علاوه بر هزینه‌های درمان باید جریمه بپردازد. زمانی که فرمانده ستاد مقابله با کرونا در تهران اعلام می‌کند این محدودیت شبانه اصلا تاثیری در وضعیت کرونا ندارد چرا اصرار بر اجرای آن داریم.

نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: کمیسیون بهداشت و درمان مجلس باید به این موضوع ورود کرده و گزارشی را به مجلس ارائه کند، چرا شهر باید در شب برای یک طبقه اجتماعی خاص خالی شود، باید در این زمینه تجدید نظر شده و نباید بر تصمیمات اشتباه اصرار کنیم.

گردآوری : گروه خبر سیمرغ
seemorgh.com/news
منبع: isna.ir