وزیر کشور و وزیر اطلاعات این هفته برای پاسخ به سئوالات تعدادی از نمایندگان مجلس در جلسه کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس حضور می یابند.

 به گزارش خبرنگار پارلمانی مهر ، کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس روز یکشنبه بررسی آخرین اخبار و تحولات و ادامه بررسی لایحه گذرنامه را در دستور کار دارد.
کمیسیون امنیت ملی روز سه شنبه نیز از حیدر مصلحی، وزیر اطلاعات برای پاسخ‌گویی به سوال موسی‌الرضا ثروتی نماینده بجنورد، و سوال یونس اسدی نماینده مشکین‌ شهر دعوت کرده است.
 
مصطفی محمد‌نجار، وزیر کشور نیز برای پاسخگویی به سوال یونس اسدی نماینده مشکین‌ شهر و سئوال علی مطهری نماینده تهران، سوال مشترک حمیدر‌ضا پشنگ، محمد سعید اربابی، میر‌مراد زهی، ناصر کاشانی و یعقوب جدگال نمایندگان خاش، میرجاوه،‌ کورین و نصرت‌آباد، ایرانشهر، سرباز، سراوان، سیب، سوران و زابلی، زاهدان و چابهار، سوال مشترک عبدالکریم حسین ‌زاده و رسول خضری نمایندگان نقده و اشنویه، پیرانشهر و سردشت در مجلس و سوال سید‌حسین نقوی حسینی نماینده ورامین و پیشوا در کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس حضور می‌یابد.
 
کار‌گروه روابط خارجی نیز لایحه ناظر بر اجرای معاهده منع گسترش، تولید و انباشت و به کارگیری سلاح‌های شیمیایی و انهدام آنها را در جلسه روز یکشنبه مورد بررسی قرار می‌دهد.
 
نشست مشترک اعضای کار‌گروه دفاعی با مسئولان سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و نشست مشترک با مسئولان ستاد کل نیرو‌های مسلح دردستور کار روز دوشنبه کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی قرار دارد. گرداوری: گروه خبر سیمرغ
www.seemorgh.com/news
منبع:shafaf.ir
 
مطالب داغ سایر بخشها:
نرخ انواع ارز در مرکز مبادلات ارزی امروز 1391/9/25
بزرگ‌ترین انحراف، انحراف از توسعه و سازندگی کشور است
تعیین شعار انتخاباتی حامیان مشایی
پس از انتشار فیلم زورگیری؛ چهار زورگیر خشن دستگیر شدند
ساخت رایانه به اندازه یک دکمه توسط محقق ایرانی

 
  
 

 


نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

ارسال
X