مدیرپیش‌بینی و هشدار سازمان هواشناسی کشور آخرین پیش‌بینی‌ها از وضعیت آب و هوای کشور را تشریح کرد.
مدیرپیش‌بینی و هشدار سازمان هواشناسی کشور آخرین پیش‌بینی‌ها از وضعیت آب و هوای کشور را تشریح کرد. احد وظیفه گفت: براساس نقشه‌های پیش یابی، سامانه بارشی امروز در جنوب، شرق، جنوب شرق و بخشهایی از نواحی مرکزی و شمال شرق کشور فعال است از اینرو ابرناکی، بارش برف و باران و در مناطق جنوبی رعدوبرق و وزش باد پیش بینی می‌شود و بتدریج از سمت جنوب غرب از مقدار ابرها کاسته خواهد شد.

به گفته وی، روز سه شنبه دامنه فعالیت این سامانه محدود به شرق و جنوب شرق کشور خواهد بودو اواخر این روز از کشور خارج می‌شود.

مدیر پیش‌بینی و هشدار سازمان هواشناسی کشور بارش‌های امروز را در استان‌های سیستان و بلوچستان، کرمان، هرمزگان، خراسان جنوبی و اوایل وقت روز سه شنبه در شرق استان سیستان و بلوچستان شدیدتر پیش بینی کرد و افزود: امروز در بوشهر، هرمزگان، کرمان، خراسان جنوبی و جنوب فارس و روز سه شنبه در هرمزگان، کرمان، یزد و سیستان وبلوچستان در بعضی ساعات وزش باد نسبتآ شدید پیش بینی می‌شود.

وی با بیان اینکه امروز، خلیج فارس و روز سه شنبه دریای عمان مواج و توفانی خواهد بود، گفت: روزهای چهارشنبه و پنجشنبه در غالب مناطق کشور جو آرام خواهد بود و در شهرهای صنعتی افزایش تراکم آلاینده‌های جوی پیش بینی می شود.

مدیر پبش‌بینی و هشدار سازمان هواشناسی کشور با اشاره به وضعیت هوای تهران اظهار کرد: بر این اساس، آسمان تهران در روز سه‌شنبه نیز کمی ابری در ارتفاعات و در پاره‌ای نقاط با غبار محلی پیش‌بینی می‌شود و حداقل و حداکثر دما در این روز 0 و 9 درجه سانتیگراد خواهد بود. در روز چهارشنبه نیز آسمان پایتخت صاف در پاره‌ای نقاط غبارآلود خواهد بود و حداقل و حداکثر دما در این روز به 1 و 11 درجه سانتیگراد خواهد رسید.گردآوری: گروه خبر سیمرغ
www.seemorgh.com/news
منبع: isna.ir

 مطالب پیشنهادی:
ماجرای نیسان با 8 میلیارد تومان اسکناس چیست؟!
توافق ها درباره فیلترینگ شبکه های اجتماعی موبایلی
واکنش ها به نطق علی مطهری/دست چپش زخمی شد!
این بار داعش پاها را قطع می کند(18+)
پیام ویدئویی گروه تروریستی داعش خطاب به آمریکا
 


نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

ارسال
تازه ترین اخبار
توئیت جالب آیت‌الله جوادی آملی درباره یک شعار توئیت جالب آیت‌الله جوادی آملی درباره یک شعار

آیت‌الله جوادی آملی در توئیتی نوشت: زمانی که از علم حرف می‌زنیم، شعار و اعتقاد ما «چه شرقی و چه غربی» است.»

  1. حوادث
  2. ویژه های خبر
 
X