توضیح پلیس درباره اجرای طرح‌ های امنیت اخلاقی
جانشین فرمانده کل انتظامی کشور با تاکید بر لزوم رعایت اصول عفاف و حجاب به عنوان هنجار جامعه اسلامی گفت: پلیس وظیفه خود می‌داند که با جرائم مشهود برخورد کند و در همین راستا اجرای طرح‌های امنیت اخلاقی خود را همچون گذشته ادامه می‌دهد

توضیحات جانشین فرمانده کل انتظامی کشور درباره اجرای طرح‌ های امنیت اخلاقی

سردار قاسم رضایی، جانشین فرمانده فراجا درباره اجرای طرح امنیت اخلاقی اظهارکرد: دین کشور ما دین مبین اسلام است و کشور ما هم یک کشور قانونمند است، بر اساس همین قانون هم باید هنجارهای کشور ما حفظ شود که خوشبختانه عمده مردم به آن توجه ویژه دارند و آن را رعایت می‌کنند.

جانشین رئیس پلیس کشور ادامه داد:‌ در این میان اندک نفراتی چه زن و چه مرد وجود دارند که این قانون را زیر پا می‌گذارند و زیرپا گذاشتن قانون نیز جرم است. این جزو وظایف قانونی فراجاست که هرجا جرم مشهودی رخ داد و مامور پلیس آن را دید، با آن برخورد کند.  موضوع رعایت عفاف و حجاب نیز در همین دسته قرار می‌گیرد.

رضایی با بیان اینکه در قوانین کشور ما، بدحجابی و بدپوششی منع شده و از این رو رعایت عفاف و حجاب وظیفه قانونی هر فرد است، درباره نحوه اجرای طرح امنیت اخلاقی نیز گفت:‌ما از گذشته طرح‌هایی برای اجرای امنیت اخلاقی داشتیم که حالا هم همان‌ها را دنبال می‌کنیم. در صورتی که هنجارشکنی بیشتر شود یا شرایط تغییر کند، ما نیز در اجرای طرح‌های خود تغییر ایجاد خواهیم کرد.

جانشین فرمانده کل انتظامی کشور با تاکید بر لزوم رعایت اصول عفاف و حجاب به عنوان هنجار جامعه اسلامی گفت: پلیس وظیفه خود می‌داند که با جرائم مشهود برخورد کند و در همین راستا اجرای طرح‌های امنیت اخلاقی خود را همچون گذشته ادامه می‌دهد.


گردآوری: گروه خبر سیمرغ
seemorgh.com/news
منبع: isna.ir