امیر عابدزاده دروازه بان ایرانی ماریتیمو احتمالا یکی از کسانی است که به عنوان رقیب مقابل تیم‌ملی پرتغال در جام جهانی خواهد ایستاد.

امیر عابدزاده رقیب پرتغال در جام جهانی است

امیر عابدزاده بعد از اینکه توانست در بازی با توندلا به عنوان دروازه بان اصلی در ترکیب تیم ماریتیمو بازی کند توسط کارلوس کی روش برای دومین بار به اردوی تیم ملی دعوت شد.

او‌در دو بازی تدارکاتی به میدان نرفت اما در بازگشت به پرتغال بار دیگر و این بار مقابل فرینس در لیگ برتر پرتغال برای دومین بازی متوالی به میدان رفت و ماریتیمو در این بازی هم مثل بازی قبل برنده شد.

سایت پرتغالی لاترال اسکوئرد بعد از بازی خوب عابدزاده برابر  فرینس در تمجید او نوشت:« مرد ایرانی ماریتیمو  احتمالا یکی از رقیبان پرتغال در جام جهانی ۲۰۱۸ خواهد بود.»

در همین گزارش آمده است:« او که در نیم فصل به همراه جوئل و  کوره آ به ماریتیمو آمده کیفیت بازی تیم جزیره مادیرا را بالاتر برده است. او در بازی با فرینس عملکرد خوبی داشت و در یک صحنه توانست با بازی با پای خوبش پاس گل بدهد.»

در پایان گزارش همچنین می نویسد:« حضور عابدزاده در ماریتیمو لیگ پرتغال را مورد توجه رسانه های ایرانی قرار داده است.»گردآوری:گروه ورزش سیمرغ
seemorgh.com/sport
منبع: varzesh3.com


 
 
 

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 
X