اقدام فوری مدیرعامل استقلال علیه داوری ها
مدیرعامل استقلال برای اعتراض به وضعیت داوری دیدار روز گذشته با فولاد، به دیدار مهدی تاج می‌رود

آجرلو به دیدار مهدی تاج می رود

جنجال های پس از دیدار روز گذشته استقلال و فولاد همچنان ادامه دارد. آبی‌ها نسبت به تصمیمات حمید حاج‌ملک قاضی میدان معترضند و اعتقاد دارند که باید برای آنها، حداقل یک خطای پنالتی اعلام می‌شد. اتفاقی که رخ نداد و از روز گذشته، موجبات اعتراض بازیکنان و مدیران باشگاه را فراهم کرده است.

کانال رسمی باشگاه استقلال هم امروز به این اتفاقات واکنش نشان داد و اعلام کرد مدیرعامل باشگاه استقلال، برای دفاع از حقوق تضییع شده این باشگاه در خصوص داوری در مسابقات این فصل لیگ برتر، به ملاقات رئیس فدراسیون فوتبال می‌رود.

محمد حسین زرندی معاون ارتباطات و مدیر رسانه ای استقلال در همین خصوص گفت: «پس از دیدار مقابل فولاد در خصوص اشتباهات سریالی و ادامه دار داوری در مسابقات استقلال صحبت کردیم. متاسفانه به صورت مکرر علیه استقلال تصمیمات نادرست گرفته می‌شود و عملکرد داوران باعث تضییع حقوق این باشگاه و تغییر نتایج شده است. با توجه به اعتراض‌های قبلی به کمیته داوران، این بار مدیرعامل باشگاه قصد دارد جهت دفاع از حقوق استقلال، در اولین فرصت با ریاست فدراسیون فوتبال ملاقات کند. اشتباهات عجیب و حق خوری در بازی‌های استقلال بارها تکرار شده و باید متوقف شود.»

او افزود: «شاید بالاترین مقام فوتبالی در کشور بتواند اشتباهات سریالی علیه استقلال را متوقف کند و باعث اجرای عدالت در لیگ برتر شود.»گردآوری: گروه ورزش سیمرغ
seemorgh.com/sport
منبع: khabaronline.ir