تیم ملی فوتبال ساحلی ایران که با شکست برابر تاهیتی از رسیدن به فینال جام جهانی بازمانده بود در دیدار رده بندی ایتالیا را شکست داد و به مقام سوم جهان دست یافت.

مدال برنز جام جهانی بر گردن ساحلی بازان ایران

دیدار رده بندی مسابقات جام جهانی فوتبال ساحلی بامداد امروز دوشنبه بین تیم های ایران و ایتالیا در باهاما برگزار شد که در پایان شاگردان میرشمسی برابر لاجوردی پوشان به برتری ۵ بر ۳ رسیدند و عنوان سوم را به خود اختصاص دادند.

در این دیدار ملی پوشان کشورمان در دو وقت اول و دوم برتری محسوسی نسبت به حریف اروپایی خود داشتند و سه بار دروازه این تیم را باز کردند تا کار برای ادامه در وقت سوم راحت تر دنبال شود. محمد احمدزاده دوگل و محمدعلی مختاری یک گل برای ایران به ثمر رساندند.

در آخرین وقت سوم اما ایتالیایی ها که در بازی مرحله مقدماتی توانسته بودند ایران را شکست دهند بازهم برای رسیدن به برتری تلاش کردند و توانستند دو گل را جبران کنند و فاصله را به حداقل برسانند اما مسلم مسیگر توانست چهارمین گل ایران را به ثمر برساند تا اختلاف به دو گل برسد.

این اما پایان کار نبود و ایتالیا در فاصله کمتر از چهار دقیقه به پایان بازی توانست یکی دیگر از گل ها را جبران کند تا بازهم فاصله به حداقل برسد. در دقایق پایانی احمدزاده گل پنجم ایران را زد تا در این بازی هت‌تریک کند.

در نهایت گل دیگری رد و بدل نشد تا تیم ملی فوتبال ساحلی ایران با نتیجه ۵ بر ۳ بردی ارزشمند را بدست آورند.


گردآوری:گروه ورزش سیمرغ
seemorgh.com/sport
منبع: 11news.ir


 
 

X