معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه‌ای وزارت ورزش و جوانان, نتایج کشتی آزاد را یک شکست تاریخی نامید.

نتایج ضعیف کشتی آزاد

محمدرضا داورزنی درباره عملکرد تیم ملی کشتی ایران در مسابقات جهانی فرانسه گفت: ورود سلطانی‌فر به نتایج اخیر کشتی آزاد در مسابقات جهانی پاریس از جایگاه مهم نماینده عالی دولت در ورزش و از حدود اختیارات و وظایف حاکمیتی او است.

او با اشاره به بیانیه اخیر فدراسیون کشتی افزود: شکست کشتی تاریخی بود و در واقع این نتیجه سنگین‌ترین شکست کشتی ما بعد از انقلاب محسوب می‌شود و طبیعی است رئیس فدراسیون هم مثل ما ناراحت باشد، ولی آنچه مهم است، تقویت مجدد کشتی و فدراسیون با همراهی وزارتخانه است.
معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه‌ای وزارت ورزش گفت : وزیر نقش حاکمیتی دارد و در قبال مردم و نمایندگان مجلس پاسخگوست. ما در کنار فدراسیون‌ها هستیم و به‌زودی با کمک خود فدراسیون نتایج بررسی‌ها را اعلام می‌کنیم.

داورزنی درباره میزان کمک‌های وزارت ورزش و جوانان به فدراسیون کشتی گفت : از 117 میلیارد تومان اعتباری که در اختیار حوزه قهرمانی برای اختصاص به فدراسیون قرار دارد. کشتی با 12 میلیارد تومان بیشترین سهم را دارد و بعد از آن فوتبال با 10 میلیارد، جانبازان و معلولان با 6.5 میلیارد، والیبال 6 میلیارد، بسکتبال 4 میلیارد ، دوومیدانی 5.5 میلیارد قرار دارند. مشخص است که کشتی نسبت به سایر رشته‌ها حداقل دو برابر بیشتر بودجه می‌گیرد.

داورزنی عنوان کرد: ما برای تقویت و رفع نواقص در کنار فدراسیون کشتی و رسول خادم هستیم و کسی منکر نتایج خوب کشتی و زحمات زیاد رئیس فدراسیون برای این رشته نیست ولی در دوره جدید، پاسخگویی فدراسیون‌ها در قبال مردم و وزارتخانه بیشتر باید باشد و به‌زودی با کمک خادم و اعضای شورای فنی جلسات بررسی و کارشناسی را تشکیل می‌دهیم و نتایج آن را به اطلاع آقای وزیر خواهیم رساند.


گردآوری:گروه ورزش سیمرغ
seemorgh.com/sport
منبع: khabaronline.ir


 
loading...


نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

ارسال
تازه ترین اخبار ورزشی
Default Image پیام عاشقانه همسر دنی آلوز به وی

خوانا سانز همسر دنی آلوز با انتشار متنی سالگرد آشنایی شان را تبریک گفت

 
X