برانکو بار دیگر تصمیم گرفته است که سیدجلال حسینی را در ترکیب اصلی قرار دهد چرا اکه شجاع خلیل زاده مصدوم است.

بازگشت سیدجلال حسینی به ترکیب پرسپولیس

برانکو مربی کروات در بازی‌های پیش رو دوباره ترکیب موفق و امتحان پس داده دفاعی‌اش را به زمین می‌فرستد.

سیدجلال حسینی آماده است تا به ترکیب پرسپولیس برگردد. مدت ها از آخرین بازی او می گذرد. مصدوم شده بود اما خیلی ها می گفتند قبل از آسیب دیدگی هم برانکو نظرش برگشته بود و شجاع خلیل زاده را ترجیح می داد. مرد کروات اصرار داشت شجاع بهتر سر می زند، بهتر می دود و انرژی بیشتری دارد.

با این وجود شجاع ذاتا فوتبال و سبک دفاعی اش مثل بسیاری از مدافعان کلاسیک ایرانی است. قدرت بدنی بالا، توان پرش خوب و فیزیک مناسب اما در بازیسازی و زمان روبروی یک در برابر یک با مهاجمان سرعتی، راستش تقریبا هیچ! نمونه هایی از این دست تا دلتان بخواهد در فوتبال ایران بوده است. از استاد اسدی، رضا حسن زاده و بهروز رهبری فرد و علی انصاریان گرفته تا همین نسل حنیف و دوستان. سیدجلال اما قدرت حفظ توپ را در کنار بازی هوایی و دفع توپ دارد. حالا حتی در همین سن و سال هم هنوز دفاع باهوشی است که کی روش هم سخت حاضر شده از کنار نامش بگذرد.

اتفاقات بازی با الهلال در ابوظبی باعث شده تا برانکو تصمیم بگیرد در شروع دوباره لیگ و بازی های عقب افتاده از سیدجلال در کنار انصاری بازی بگیرد. این همان زوج ایده آل تیم در یک ساله گذشته بوده که کاپ قهرمانی را هم برای قرمزها آورده است!


گردآوری:گروه ورزش سیمرغ
seemorgh.com/sport
منبع: khabaronline.ir


 


نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

ارسال
X