خیلی ها با خرج کردن مقداری پول برای تیم های پرسپولیس و استقلال به دنبال رسیدن به منافع خود هستند.

این عابربانک‌های قلابی را چرا از پرسپولیس نمی‌رانید؟

پرسپولیس یکی از ارزشمندترین تیم ها و برندهای ایران است برای رسیدن به شهرت.

سرمایه معنوی هواداری اش بقدری هست که بودن در کنارش گروهی را برای رسیدن به شهرت به ارش برساند. حوالی این تیم و استقلال ، پر است از این عاشقان دلباخته شهرت که از در بیرون شان می کنند ولی از پنجره بر می گردند.

همان هایی که وام های میلیاردی به بیت المال بدهکارند و اسم شان در لیست های منتشر شده بدهکاران بزرگ بانکی است اما مدام دور تیم می گردند. در سال کل پولی که برای تیم خرج می کنند ، 5 میلیارد تومان هم نیست و قدر 100 میلیارد تومان برایش فاکتور صادر می کنند برای هواداران.

بدتر اما این است که مدیران باشگاه وا می دهند برای همین چندرغاز هایی که بیاید. بعد از این همه افشاگری علیه این عابربانک ها از 90 تا مراجع قضایی باز مدیران برای کمی پول نقد ، بدتر از بازیکنان ، به سراغ شان می روند. یک روز می گویند بلیت ها مجانی شده ، روز بعد حرف از جذب ستاره هاست. یک روز سرپرست به تیم تحمیل می کنند و خلاصه به هر شکلی هستند و هستند و هستند.

اگر بودند و پاک بودند و بدهی به حق ملت نداشتند ، چقدر هم خوب می شد این بودن اما این چه بودنی است که بدهکار به حق ملت باشند و پز مولتی میلیاردر در بیاورند و ژست قهرمان بگیرند و از جیب مردم هزینه اش را بپردازند.

مدیرانی که این آدم ها را دور تیم راه می دهند بی شک از خود این آدم ها مقصر ترند و بعید است مردم حتی همین هواداران پر شور پرسپولیس راضی باشند و ببخشندشان!گردآوری:گروه ورزش سیمرغ
seemorgh.com/sport
منبع: khabaronline.ir


 


loading...
loading...نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

تازه ترین اخبار ورزشی
عکس: رژه کاروان ایران به پرچم دارى الهه احمدى در بازی های آسیایی 2018
الهه احمدى به عنوان پرچمدار کاروان ورزشی ایران در بازی های آسیایی 2018, در مراسم افتتاحیه حاضر شد

 
آخرین اخبار پرسپولیس

X