سازمان ملل متحد به مناسبت فرا رسیدن سوم دسامبر مصادف با روز جهانی افراد دارای معلولیت مسابقه انتخاب عکس را با عنوان " تصاویری از توانایی ها " برگزار می کند.

فراخوان مسابقه عکاسی

سازمان ملل به منظور مبارزه با کلیشه های متداول و نا بجا درباره افراد دارای معلولیت نمایشگاه عکس" تصاویری از توانایی ها" را همزمان با روز جهانی افراد دارای معلولیت برگزار می کند.

در بخشی از فراخوان این مسابقه آمده است: اشاعه درکی بهتر از مفهوم معلولیت و به تصویر کشیدن انسان معلول به عنوان عضوی از جامعه از جمله اهداف این نمایشگاه برشمرده می شود. شناخت ناتوانی به عنوان بخشی از تنوع انسانی عاملی مؤثر در شناخت و قدردانی از توان افراد دارای معلولیت است.

برپایه این گزارش تمام عکاسان حرفه ای و آماتور می توانند در این رویداد شرکت کنند و انتخاب نهایی عکس ها در نیویورک مقر اصلی سازمان ملل متحد و توسط اعضا ارشد اداره اطلاعات همگانی و دپارتمان امور اقتصادی و اجتماعی صورت می پذیرد.


پوستر نمایشگاه عکسپوستر نمایشگاه عکس

تصاویر منتخب درصفحه نمایشگاه سازمان ملل و همزمان با روز بین المللی افراد معلول (3 دسامبر سال 2015)  و بر روی وب سایت این سازمان به نمایش گذاشته می شود. همچنین تمام تصاویر ثبط شده در بانک تصاویر برای امور امداد-رسانی و انتشاراتی مورد استفاده قرار خواهد گرفت.

علاقه مندان برای کسب اطلاعات بیشتر و مطالعه فراخوان نمایشگاه عکاسی 2015 سازمان ملل می بایست به سایت مجتمع آموزشی نیکوکاری رعد مراجعه و حداکثر تا 5 آبان ماه نسبت به شرکت در این مسابقه اقدام نموده و فرم ثبت نام و عکس های منتخب خود را به ایمیل:
festival@raad-charity.org ارسال نمایند.
تلفن:22610685

شهرک قدس (شهرک غرب)  ـ  فاز 2  ـ  خیابان هرمزان خیابان  پیروزان  جنوبی   ـ   پلاک 74


تهیه و تدوین : گروه فرهنگ و هنر سیمرغ
seemorgh.com/culture
اختصاصی سیمرغ / مجتمع آموزشی نیکوکاری رعد


 


loading...
loading...


نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

تازه ترین اخبار فرهنگ و هنر
خبرهای جدید از تلویزیون: از مجری شدن گلزار تا سریال جدید مدیری
معاون سیما (مرتضی میرباقری) درباره‌ ساخت یک برنامه جدید با اجرای محمدرضا گلزار، ساخت سریال ۹۰ قسمتی مهران مدیری، آخرین وضعیت ساخت برنامه «هفت» و همچنین جوان‌گرایی در تلویزیون نکاتی را مطرح کرد.

پربیننده ترین اخبار فرهنگ و هنر
loading...
 

X