در اینجا می خواهیم بهترین بازیگرانی را معرفی کنیم که سر صحنه فیلمبرداری واقعا آسیب دیدند

 حوادث و سانحه های بازیگران سر صحنه فیلم برداری

بهترین بازیگران سر صحنه فیلمبرداری شخصیت خودشان در فیلم را خراب نمی کنند- حتی اگر مجبور باشند خودشان دچار سانحه شوند ولی صحنه فیلم را خراب نمی کنند تا طبیعی به نظر بیاید

بیشتر بدانید : بازیگرانی که سرصحنه فیلم ها واقعا دچار سانحه و زخمی شدند + عکس (قسمت 2)

برد پیت در فیلم سون
برد پیت در یک صحنه تعقیب و گریز بارانی، با دست به شیشه پنجره می کوبد و تاندون دستش آسیب جدی می بیند. این آسیب به قدری جدی بود که مجبور شدند فیلنامه را دوباره بنویسند و خط داستانی عوض شود، حالا می توانیم دلیل بسته بودن دست برد پیت در فیلم را بفهمیم.

برد پیت ,فیلم سون
برد پیت در فیلم سون


چانینگ تاتوم در Foxcatcher
هیچ کس نمی تواند چانینگ تاتوم را زخمی و خونین کند به جز چانینگ تاتوم! وقتیکه این بازیگر صورتش را به آیینه هتل کوبید-با وجود اینکه ایینه روکش پلاستیکی داشت-  آیینه شکست و صورتش را برید. ضربه این بازیگر چنان محکم بود که حتی دیوار پشت آیینه هم کمی خراب شد!

چانینگ تاتوم, Foxcatcher
چانینگ تاتوم در Foxcatcherلئوناردو دی کارپریو در جانگوی آزاد شده
لئوناردو دی کارپریو در یک صحنه مربوط به مزرعه Candyland قرار بود که با مشت روی میز بکوبد. لئوناردو دی کارپریو برای اینکه این صحنه را بازی کند لیوانی را با دستش می شکند؛ پس حالا  فهمیدیم که خون دی کاپریو واقعی بود و ازین بریدگی ایجاد شده بود- کوئنتین تارنتینو هم گذاشت تا خون همانجا بماند.

لئوناردو دی کارپریو,جانگوی آزاد شده
لئوناردو دی کارپریو در جانگوی آزاد شدهدریل هانا در بلید رانر
در فیلم بلید رانر آرنج دریل هانا در هشت قسمت زخمی شد و هنوز هم به خاطر صحنه تصادف در فیلم علمی تخیلی ریدلی اسکات جای زخمی روی آرنجش باقی مانده است. او به خاطر دویدن سریع در زمین خیس بارانی در صحنه فرار از دست سباستین آرنج دستش با شیشه ماشین برخورد کرده و  دچار صانحه شد.

دریل هانا , بلید رانر
دریل هانا در بلید رانر


نیکول کیدمن در مولن رژ
منتقدان از رقص نیکول کیدمن در مولن رژ ایراد می گرفتند؛ درصورتیکه این بازیگر بعدا خبر داد در فیلمبرداری دنده اش شکسته و غضروف زانو آسیب دیده بوده. شدت آسیب زانو در حدی زیاد بود که نیکول مجبور بود در صحنه های فیلم نشسته ظاهر شود تا آتل پایش در فیلم دیده نشود.

نیکول کیدمن در مولن رژ
نیکول کیدمن در مولن رژکری الویز درعروس شاهزاده The Princess Bride
کریستوفر گست بازیگر عروس شاهزاده با یک شمشیر واقعی مسلح شده بود، اما کری الویز بالاخره او را متقاعد کرد که از شمشیر استفاده کند و ضربه ملایمی به سرش بزند. لاویز با این ضربه واقعی غش کرد و در بیمارستان  با جای زخم روی سرش از خواب بیدار شد، اما حالش به اندازه کافی خوب بود که دوباره به ادامه فیلمبرداری برگردد.

کری الویز درعروس شاهزاده
کری الویز در عروس شاهزاده


شان بن در Patriot Games
گاهی اوقات افکت ها داخل فیلم ها آنقدر خوب کار شده اند که باورتان نمی شود واقعی باشند. و گاهی اوقات این خون واقعی است که از صورت بازیگران به زمین می ریزد. هریسون فورد وقتیکه در فیلم Patriot Games در قسمت جنگ نهایی چنگک قایق را به شان بن کوبید، یک زخم دائمی روی صورت این بازیگر ایجاد کرد.

شان بن در Patriot Games

شان بن در Patriot Gamesتهیه و ترجمه: گروه فرهنگ و هنر سیمرغ
seemorgh.com/culture
اختصاصی سیمرغ

 
 
 

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

پربیننده های این بخش

 
X