اتفاقات خنده داری که در فیلم های ترسناک می افتد! +عکس (1)
همیشه در فیلم های ترسناک یک سری اتفاقات کلیشه ای و تکراری به وقوع می پیوندد که باعث خنده و مسخره طرفداران فیلم های ترسناک می شود

حوادث تکراری و خنده دار در فیلم های ترسناک

همیشه اتفاقات بد برای نوجوان ها می افتد
یکی از اصلیت های فیلم های ترسناک این بوده که اتفاقات بد و وحشتناک اکثر اوقات برای بچه های دبیرستان یا دانشجوهای سال های ابتدایی کالج می افتد. درسته عبور از سن بلوغ و وارد شدن به دوران بزرگ سالگی ترسناک هست، اما چرا باید در این دوران تصمیم بگیرند به جاهای ترسناک بروند؟!

 فیلم ترسناک,فیلم ارواح,سینمای وحشت,خنده دار,
فیلم ترسناکگروهی از جوانان الکلی!

شما هیچ وقت نباید الکل مصرف کنید یا مواد بزنید! این ها فاکتورهایی گناه هستند! بله اینها گناه هستند و اگر در گروه رفیقان همگی الکل بنوشید ممکن اتفاقات وحشت انگیزی برایتان بیفتد و شما مست باشید!

فیلم ترسناک,فیلم ارواح,سینمای وحشت,خنده دار, 
فیلم ترسناکهیچ کس در گروهش نمی ماند!

همیشه وقتی فیلم ترسناک می بینم به این فکر می کنم که چرا یک نفر باید زمانی را تنها باشد؟ همیشه اتفاقات بد وقتی تنها هستیم پیش می آید. پس دور شدن از دوستان را فراموش کنید و به بهانه خوراکی آوردن برای بقیه یا چک کردن فیوز برق از دوستانتان جدا نشوید! یک قاتل هیچ وقت وسط کنسرت یا پارک بهتان حمله نمی کند!

 فیلم ترسناک,فیلم ارواح,سینمای وحشت,خنده دار,
فیلم ترسناکشخصیت ها همیشه روی پله ها می دوند

شخصیت سارا میشل گلار Sarah Michelle Gellar در جیغ 2 برای فرار مستقیم از پله ها بالا می رود که همین کار  مرگش را رقم می زند.این یک تکه خنده دار فیلم جیغ اصلی است، که  شخصیت نیو کمپبل فیلم های ترسناک را به سخره گرفته و می گوید: همیشه در این فیلم ها می بینیم که یک قاتل احمق دنبال یک دختر جذاب می کند و این دختر به جای اینکه از درب جلویی خانه بیرون برود، همیشه به بالای پله ها فرار می کند و همیشه می میرد!!

 فیلم ترسناک,فیلم ارواح,سینمای وحشت,خنده دار,
فیلم ترسناکارواح همیشه لباس های ویکتوریایی می پوشند

در سال 2018 گاهی دلمان می خواد ارواح را با تی شرت و تیپ اسپرت ببینیم!!

 فیلم ترسناک,فیلم ارواح,سینمای وحشت,خنده دار,
فیلم ترسناکو همیشه وقتی مردی همان کاری را انجام بده که وقتی زنده بودی انجام می دادی

جوک خنده داری در این مورد دارد: او می گوید اتفاق ناراحت کننده در مورد ارواح ای است که آنها همیشه عینا همان رفتاری را انجام می دهند که اگر زنده بودند انجام می دادند!
خیلی جالب می شود اگر ببینیم فردی که سالن تئاتر را جارو می کرده سمت مدیریت سالن را گرفته، اما هیچ وقت چنین اتفاقی نمی افتد! این فرد بعد از مرگ هم باید جاروکش باشد!

 فیلم ترسناک,فیلم ارواح,سینمای وحشت,خنده دار,
فیلم ترسناک حس ششمهیچکس قبل از خریدن خانه پیشینه آن را چک نمی کند!

شما قبل از خریدن یک خانه قدیمی ترسناک احتمالا می خواهید چک کنید ببینید که آیا اتفاقات مشکوک یا فعالیت های ترسناکی در آن خانه روی داده است یا نه. خانه های ترسناک همیشه پیشینه بد داشته و زیرزمین و اتاق زیر شیروانی هم جزو لاینفک این خانه هاست

 فیلم ترسناک,فیلم ارواح,سینمای وحشت,خنده دار,
فیلم ترسناک


تعدادی اکسسوری ترسناک

در فیلم های ترسناک به جای استفاده از اصورل فنگ شویی در لوازم منزل تصمیم می گیرند صندلی ای که یک همسر شرور شوهرش را بر روی ان کشته نگه دارند!

 فیلم ترسناک,فیلم ارواح,سینمای وحشت,خنده دار,
فیلم ترسناکقربانیان فیلم حلقه نمی توانستند دور از تلویزیون بنشینند!

در این فیلم پرفروش سال 2002 یک نکته  جالب توجه در مورد اعتیاد و نزدیکی به تلویزیون است. اگر من بدانم دختری فوق طبیعی با صورت پوشیده سینه خیز از تلویزیون بیرون می آید حاضر بودم در یک کابین بدور از هر تکنولوژی زندگی می کردم! آیا تلویزیون ارزش اینهمه ترس و مرگ را دارد؟!

 فیلم ترسناک,فیلم ارواح,سینمای وحشت,خنده دار,
فیلم ترسناک حلقه

 

بیشتر بدانید : اتفاقات خنده داری که در فیلم های ترسناک می افتد! +عکس (2)

بیشتر بدانید : مهم‌ترین فیلم‌های سینمای وحشت ایران از دیروز تا امروز

بیشتر بدانید : فیلم ترسناک هایی که بر اساس واقعیت ساخته شدند/ از کانجیورینگ تا احضار

 تهیه و ترجمه: گروه فرهنگ و هنر سیمرغ
seemorgh.com/culture
اختصاصی سیمرغ