این بازیگران به نقش های معروفی که بازی کردند افتخار نمی کنند! + عکس
 بازیگران گاهی اوقات به دلایل مختلف از بعضی از نقش های خود راضی نیستند و به انها افتخار نمی کنند. در این لیست با فهمیدن این موضوع و داستان و دلیل نارضایتی آنها متعجب خواهید شد

 نارضایتی بازیگران از برخی نقش هایشان که اتفاقا معروف نیز هستند

 یک بار Alec Guinness که نقش اوبی-وان را در مجموعه جنگ ستارگان بازی می کرد به یکی از طرفداران این فیلم که با افتخار گفت جنگ ستارگان را صدبار تماشا کرده، اعتراف کرد که هیچ وقت این فیلم را نگاه نکرده. چونکه او شخصیت خودش را در این فیلم دوست نداشت و این بازیگر تنها نیست!
بازیگران گاهی اوقات به دلایل مختلف از بعضی از نقش های خود راضی نیستند و به انها افتخار نمی کنند. در این لیست با فهمیدن این موضوع و داستان و دلیل نارضایتی آنها متعجب خواهید شد.

بیشتر بدانید : این بازیگران به نقش های معروفی که بازی کردند افتخار نمی کنند! + عکس (قسمت2)

بیشتر بدانید : بازیگران محبوب ایرانی و خارجی، با نقش های بدی که از آنها توقع نداشتیم!


1. رابرت پتینسون در نقش ادوارد در گرگ و میش

 رابرت پتینسون از کسانی که احتمالا بیشتر از همه از کاراکترش در فیلم متنفر است. اومی گوید که در حین ساخت فیلم دلش می خواست فیلم را متوقف کند. او فکر می کند که شخصیت ادوارد خیلی مضحک بوده و هرچه بیشتر فیلمنامه را می خواند بیشتر از او متنفر می شد!

رابرت پتینسون,ادوارد,گرگ و میش 
رابرت پتینسون در نقش ادوارد در گرگ و میش

2. اوانجلین لی لی  نقش کیت در سریال لاست

اوانجلین لی لی اعتراف کرد که در شروع سریال لاست و بازی در نقش کیت این شخصیت برایش جالب بود، اما کمی که جلوتر رفت به نظرش کیت  شخصیتی نفرت انگیز و قابل پیش بینی می امد. او خوشش نمی آمد که کیت از شخصیتی مستقل و جذاب تبدیل به زنی شد که دنبال دو تا از مردان جزیره افتاده بود!

 اوانجلین لی لی,سریال لاست
اوانجلین لی لی  نقش کیت در سریال لاست

بیشتر بدانید : بازیگر محبوب سریال لاست که حاضر نشد لباس هایش را سر صحنه درآورد!!

3. الک گینس- اوبی وان کنوبی در جنگ ستارگان

الک گینس موقع ساخت جنگ ستارگان در دفتر خاطراتش نوشت: به غیر از مقوله پول، من از اینکه بازی در این فیلم را شروع کردم پشیمانم!
برای ما هم به اندازه شما غیرقابل باور است که این بازیگر فیلم های محبوبش با اینهمه طرفدار را دوست نداشته باشد. او نقش اوبی وان و دیالوگ هایش در فیلم را دوست نداشت. زیرا که به نظرش این نقش باعث می شد احساس پیری کرده و از نسل جوان دور شود.

 الک گینس,اوبی وان کنوبی,جنگ ستارگان
الک گینس- اوبی وان کنوبی در جنگ ستارگان

4. شان کانری در فیلم های جیمز باند

نقش جیمز باند برای شان کانری پول و شهرت به ارمغان آورد. اما او خودش از اینکه با فیلم های جیمز باند معروف شد خوشحال نیست. به نظر شان کانری شخصیت جیمز باند از ابتدا تا انتها هیچ پیشرفتی نداشته است.
این بازیگر در مورد افکارش به وضوح سخن گفت و اقرار کرد که همیشه از شخصیت جیمز باند متنفر بوده و دلش می خواسته او را بکشد!

 

5. هالی بری- زن گربه ای در فیلم زن گربه ای

هالی بری برای اینکه جایزه بدترین بازیگری را به خاطر بازی در فیلم زن گربه ای گرفت از این شخصیت متنفر بوده و در سخنرانی خود از برادران وارنر که او را در این فیلم وحشتناک بازی دادند تشکر کرد!

 هالی بری,زن گربه ای
هالی بری در فیلم زن گربه ای

6. مگان فاکس در نقش میکائیل بینز در تبدیل شوندگان

مگان فاکس در واقع از خودش شخصیت میکائیل بدش نمی آید، اما از روشی که او به نمایش گذاشته شده  متنفر است. از نظر او  شخصیت او در فیلم جنسیتی کار شده است.  و تنها توصیفی که در مورد شخصیت او در این فیلم می شود «سکسی» بودن است!

مگان فاکس,تبدیل شوندگان 
مگان فاکس در نقش میکائیل بینز در تبدیل شوندگان

7. بلیک لایولی- نقش سرنا وان در وودسن در دختر سخت چین

بلیک لایولی اظهار داشت که شخصیت او با سرنا که احتمالا با آن مشهور شده است تفاوت های زیادی دارد و او به اینکه شبیه سرنا باشد افتخار نمی کند. به نظر او شخصیت سرنا نمونه ای از فردی است که هیچ دختری نباید شبیهش باشد!

 بلیک لایولی,دختر سخت چین
بلیک لایولی در دختر سخت چین

 

بیشتر بدانید : پشیمانی معروف ترین بازیگران بخاطر فیلم های بد: از بهرام رادان تا بهاره رهنما

بیشتر بدانید : بهترین شخصیت های منفی برنده جایزه اسکار + عکس

بیشتر بدانید : 10 مورد از عوض شدن بازیگران در فیلمها که همه را شوکه کرد! + عکس

بیشتر بدانید : 5 بازیگری که نزدیک بود بهترین نقش هایشان را ترک کنند!!


تهیه و ترجمه: گروه فرهنگ و هنر سیمرغ
seemorgh.com/culture
اختصاصی سیمرغ