2 کودک معروف و محبوب با چهره‎ای دلنشین در اینستاگرام
می خواهیم از عجیب ترین سلبریتی هایی که نه بازیگرند، نه خواننده، نه سیاستمدار هستند و نه واعظ، حتی نمی توانند بنویسند چه برسد به آن که بتوانند صفحه خود را آپدیت کنند. کوچکند. کودکند اما فالوئرهایشان چشم را به سیاهی می برد.

بارانا بهادری و ساحل بکرانی

تعداد فالوئرهای کودکان زیر 10 سال که معروفیت و محبوبیت چندانی هم ندارند ما را شگفت زده کرد. کودکانی که نشسته اند و روز به روز به تعداد طرفدارانشان افزوده می شود. کودکانی که پدر یا مادرشان، به فکر مطرح کردن هر چه بیشتر آنها در میان مردم هستند.

 

آنها طعم زندگی با شهرت را در اوج کودکی می چشند. در این گزارش به دو کودکی می پردازیم که توانسته اند گوی رقابت را از دست خیلی از چهره های معروف بربایند و طرفداران خود را حتی با این سن کم حفظ کنند.

سوپر استار کوچک

ساحل بکرانی سوپر استار کوچک که در هفت ماهگی در فیلم دردسرهای عظیم 2 نقش «بچه» را بازی کرده است، اینستاگرامی کوچک ماست. او هم اکنون 62 هزار فالوئر دارد و بیشتر عکس هایش بیست هزارتایی لایک می خورد.

ادمین این صفحه که پدر و مادر ساحل هستند در گفتگویی می گویند: «یک هفته قبل از شروع فیلم به پیشنهاد برخی بازیگران از جمله الناز حبیبی و جواد عزتی، صفحه اینستاگرام ساحل را فعال کردیم. از همان هفته اول تعداد فالوئرها به ده هزار و خیلی سریع به بیست هزار نفر رسید. هدف مان از انجام این کار به جا گذاشتن خاطره ای از روزهای خوش ساحل برایش است و تا وقتی که خودش بتواند صفحه اش را اداره کند، ما این کار را برایش ادامه می دهیم.»


ساحل بکرانیساحل بکرانی

حامد بکرانی، پدر ساحل در رابطه با کامنت هایی که در ذیل عکس های به اشتراک گذاشته شده صفحه ساحل منتشر می شود، می گوید: «نظرات مختلف است. افراد مخالف با نگاهی منتقدانه حضور کودکی با این سن و سال را در صحنه هایی از فیلم نهی می کنند و گروهی موافق هستند که بیشتر به تعریف و تمجید ساحل می پردازند.»


اینستاگرام ساحل بکرانیاینستاگرام ساحل بکرانی

 

ساحل هم اکنون یک سال و یک ماهه است و قرار است به زودی در یک فیلم سینمایی بازی کند. در میان حجم عظیم طرفدارانش، ورزشکاران، بازیگران و هنرمندان زیادی دیده می شود. ساحل دو پیج اصلی (SAHELBEKRANI) دارد و حدود 10 فن پیج که دوستدارانش آنها را اداره می کنند.


بارانا و دوستان دویست و سی هزار نفره اش

بارانا بهادری دخترک چهار ساله بنیامین بهادری - خواننده محبوب پاپ کشورمان - حدود دو سالی است صفحه اینستاگرام مخصوص به خود دارد که البته توسط پدرش اداره می شود. در رابطه با این پیج به آمار حیرت انگیزی برخورده ایم. تعداد فالوئرهای این دختربچه حدود یک سوم فالوئرهای پدرش است.


باران بهادریباران بهادری

 

پیج بارانا حدود 235 هزار فالوئر دارد و هر عکس حدودا 40 هزار لایک می خورد. تعداد فن پیج های باران به 20 صفحه در اینستاگرام می رسد. بارانا بعد از فوت نابهنگام مادرش در تصادف رانندگی، مرکز توجه ایرانیان خوش قلب قرار گرفت. بارانا به لطف پدر هنرمندش این روزها طرفداران زیادی پیدا کرده و چشم های زیادی را به سمت خود جلب کرده است.


اینستاگرام بارانا بهادریاینستاگرام بارانا بهادری

 

صفحه اصلی بارانا BARANA_BAHADORI است. اکنون می توان لقب پربیننده ترین و پرطرفدارترین چهره کوچک اینستاگرام ایرانی ها را به بارانا داد.گردآوری : گروه فرهنگ و هنر سیمرغ
seemorgh.com/culture
منبع : روزنامه هفت صبح