فیلم پرش ویل اسمیت به دره در سن 50 سالگی!
ویل اسمیت بازیگر سرشناس هالیوود، به مناسبت ۵۰ سالگی خود از فراز هلیکوپتر به میان دره پرید

جشن تولد ویل اسمیت به مناسبت 50 سالگی

به نقل از آسوشیتدپرس، ویل اسمیت بازیگر فیلم هایی چون «مردان سیاهپوش»، «من یک افسانه ام» و «در جستجوی خوشبختی»، در ۲۵ سپتامبر به مناسب ۵۰ سالگی خود، از فراز هلی‌کوپتر به میان دره‌ای در گرند گنیون آریزونا پرید.

بیشتر بدانید : بیوگرافی محبوب ترین ستاره هالیوود+گزارش تصویری

حدودا یک ماه پیش بود که خبر این بانجی‌جامپینگ در رسانه‌ها پیچید. این نمایش توسط یک کانال یوتیوبی به ویل اسمیت پیشنهاد شد و او به شرط اختصاص عواید آن به امور خیریه آن را پذیرفت. برگزارکنندگان این مراسم با راه انداختن یک کارزار اینترنتی برای جمع‌آوری پول، نوعی قرعه‌کشی ایجاد کردند تا دوستداران این بازیگر با پرداخت مبلغ کمی شانس خود را برای مشاهده از نزدیک این عملیات بیازمایند. دوربین‌ها که این بدل‌کاری را به طور مستقیم در وبسایت یوتیوب پوشش می‌دادند ویل اسمیت را در حالی که به بند و قلاب های بانجی متصل بود آویزان بر فراز دره‌های تنگ آریزونا شکار کردند.

آقای بازیگر در حالیکه همچنان از طناب‌ها آویزان بود و تاب می‌خورد، گفت:
این زیباترین چیزی بود که تا به حال در عمرم دیده‌ام. او بعد از نمایش نیز اظهار کرد که این تجربه برایش مانند گذر از خوف و وحشتی خالص به سعادتی مطلق بوده است.

کل برنامه حسی شبیه شوهای تلویزیونی داشت. گروه فیلمبرداری اسمیت و همسرش جادا پینکت و سه فرزندشان را در حالی روی سایت پرش نشان می‌دادند که حلقه‌ای از آشنایان و دوستان این خانواده دورشان گرد آمده بودند. آلفونسو ریبیرو همبازی او در سریال کمدی قدیمی «شاهزاده تازه بل ایر - The Fresh Prince of Bel-Air»  که در دهه ۹۰ از شبکه NBC پخش می‌شد نیز به عنوان مجری در این مراسم حضور داشت و با اسمیت و دیگران قبل و بعد از پرش مصاحبه کرد. این ماجرا چالشی بود که از طرف کانال یوتیوبی «Yes Theory» به ویل اسمیت پیشنهاد شد؛ کانالی با محتوای ویدیویی از افرادی که فعالیت‌هایی خارج از محدوده امنیت و راحتی خود انجام می دهند. اسمیت ضمن پذیرش این چالش عواید این کار را به آموزش کودکان آسیب دیده در کشورهای در حال جنگ و بحران اختصاص داد.بیشتر بدانید : چرا «ویل اسمیت» جانگو را بازی نکرد؟

بیشتر بدانید : ویل اسمیت این فیلم را بخاطر پسرش می سازد؟

بیشتر بدانید : پسر 11 ساله «ویل اسمیت»، «جكی چان» را شگفت‌زده كرد!!گردآوری : گروه فرهنگ و هنر سیمرغ
seemorgh.com/culture
منبع : mehrnews.com