ستاره‌های هالیوود که در دوران نوجوانی ازدواج کردند + عکس
اگر مایلید با ستاره های هالیوود که در دوران نوجوانی با هم ازدواج کردند آشنا شوید، در ادامه مطلب همراه مان باشید

از کیم کارداشیان تا جان درک

ازدواج ستاره ها همیشه جزو خبرسازترین موضوعات بوده است. آنها خیلی ساده در مورد ازدواج شان تصمیم می گیرند. به عنوان مثال برخی از آنها در دوران نوجوانی و تنها پس از چند ماه آشنایی خیلی سریع باهم نامزد می شوند، در حالی که ممکن است در عرض چند ماه هم از هم جدا شوند. اگر دوست دارید با ستاره هایی که در دوران نوجوانی با هم ازدواج کردند آشنا شوید، در ادامه مطلب همراه مان باشید.

مکالی کالکین و ریچل ماینر

در سال 1998 بود که مکالی کالکین و ریچل ماینر، زمانی که تنها 17 سال داشتند، با هم ازدواج کردند. آنها همدیگر را در دوران مدرسه ملاقات کردند و تنها پس از چند ماه آشنایی، تصمیم به ازدواج گرفتند. البته آنها در سنی بودند که باید از پدر و مادرشان اجازه می گرفتند.

زوج هالیوود,زن و شوهر هالیوودی,ازدواج سلبریتی ها
مکالی کالکین و ریچل ماینر


آنها خودشان در این باره گفتند: «ما خوشحالیم که یکدیگر را در این سن پیدا کردیم.» اما متاسفانه رابطه آنها خیلی به طول نیانجامید. البته آنها با توافق از هم جدا شدند و پس از آن نیز مانند دو دوست صمیمی با هم در ارتباط بودند.

کیم کارداشیان و دامون توماس

حتما در مورد ازدواج قبلی کیم کارداشیان با کریس هامفریس شنیده اید اما آیا می دانید که او قبل از آن هم یک بار ازدواج کرده بود؟! بله این ستاره هالیوودی در سال 2000 در لاس وگاس با دامون توماس آنهم زمانی که تنها 19 سال سن داشت، ازدواج کرد. آنها به مدت 3 سال با هم ازدواج کردند و پس از آن جدا شدند.

زوج هالیوود,زن و شوهر هالیوودی,ازدواج سلبریتی ها
کیم کارداشیان و دامون توماس


کیم پس از جدایی اش ادعا کرد که توسط دامون مورد ضرب و شتم قرار می گرفت. دامون توماس هم اعلام کرد که کیم دروغگویی ست که برای دیده شدن در مدیا دست به هر کاری می زند. در سال 2018 بود که کیم اعتراف کرد در سن 19 سالگی اعتیاد داشته و نمی توانسته به خوبی در مورد ازدواج اش تصمیم بگیرد.

ملانی گریفیث و دان جانسون

ملانی گریفیث و دان جانسون در فیلم « The Harrad Experiment» همدیگر را ملاقات کردند. در آن زمان گریفیث 14 سال و دان جانسون 22 سال سن داشت. آنها چند سال بعد یعنی زمانی که ملانی 18 ساله شد با هم ازدواج کردند اما ازدواج شان تنها به دلیل اعتیاد به مواد مخدر و الکل، تنها 6 ماه به طول انجامید.

زوج هالیوود,زن و شوهر هالیوودی,ازدواج سلبریتی ها
ملانی گریفیث و دان جانسون


البته آنها در سال 1989 بار دیگر به هم رجوع کردند و در همان سال هم صاحب یک فرزند دختر شدند. البته ماجرا به همین جا ختم نشد زیرا آنها یک بار دیگر هم در سال 1996 از هم جدا شدند.

اولیویا وایلد و تائو راسپولی

در سل 2003، زمانی که اولیویا 18 سال داشت، با تائو راسپولی، شاهزاده ایتالیایی، ازدواج کرد. آنها جشن عروسی شان را در یک قصر قدیمی برگزار کردند. ازدواج آنها 8 سال به طول انجامید و در نهایت در سال 2011 خاتمه یافت. پس از جدایی وایلد اعتراف کرد: «زندگی با یک آدم دیگر در دهه 20 زندگی کار دشواری ست، البته من از انتخابم پشیمان نیستم.

زوج هالیوود,زن و شوهر هالیوودی,ازدواج سلبریتی ها
اولیویا وایلد و تائو راسپولی


ازدواج ما اشتباه بود اما ما آنقدر همدیگر را دوست داشتیم و با هم خوشحال بودیم که تصمیم به این کار گرفتیم. من حتی برای این که فضای بد خانه مان عوض شود کل دکوراسیون خانه را تغییر دادم اما گویا کارساز نبود. روزی که فهمیدم انتخاب آخرمان جدایی ست، بدترین روز زندگی ام بود.»

سولانج نولز و دنیل اسمی

زمانی که سولانج نولز 17 سال داشت، با دنیل اسمیت که همکلاسی دوران دبیرستان اش بود، ازدواج کرد. دنیل در آن زمان 19 سال داشت. آنها یک سال بعد صاحب یک فرزند پسر شدند اما در نهایت در سال 2007 جدایی شان را اعلام کردند. سولانج اعتراف کرد که جدایی اش یکی از تلخ ترین اتفاقات زندگی اش بود و او به شدت در آن زمان احساس تنهایی می کرد.البته او در مورد ازدواج اش در آن سن و بچه دار شدن اش پشیمان نیست. «ازدواج و طلاق به رشد فکری و احساسی من کمک بزرگی کرد. در واقع زاویه مرا به زندگی تغییر داد.»

دمی مور و فردی مور

دمی مور در واقع نام خانوادگی اش را از نام خانوادگی همسر اولش گرفت. او در سن 17 سالگی با فردی مور که 12 سال از او بزرگ تر بود، ازدواج کرد. آنها تنها 4 سال با هم زندگی کردند و در نهایت از هم جدا شدند.

زوج هالیوود,زن و شوهر هالیوودی,ازدواج سلبریتی هاد
می مور و فردی مور


فردی در این باره می گوید: «روزی که من دمی را دیدم، او در رابطه عاطفی دیگری به سر می برد، من عاشق او شدم و او هم خیلی سریع رابطه اش را بهم زد و کاری کرد که من هم از همسرم جدا شوم. ما واقعا دیوانه بودیم.»

بو درک و جان درک

بو درک در سن 18 سالگی با جان درک 30 ساله ازدواج کرد. آنها همدیگر را در فیلم «Fantasies» ملاقات کردند. در آن زمان بو دبیرستان خود را رها کرد تا بتواند در اروپا در کنار جان بماند. پس از 2 سال آنها به کالیفرنیا بازگشته و ازدواج کردند و تا سال 1998، زمانی که جان از دنیا رفت، با هم زندگی کردند.

زوج هالیوود,زن و شوهر هالیوودی,ازدواج سلبریتی ها
بو درک و جان درک


بعدها در مصاحبه ای بو اعتراف کرد: «زمانی که عاشق جان شدم، جان زن داشت. من می دانستم که این کار اشتباه است و هیچوقت برای این که زندگی او را بهم زدم خودم را نمی بخشم.»
 

بیشتر بدانید : زن و شوهرهای هالیوود که شبیه یکدیگرند!! + عکس

بیشتر بدانید : عجیب‌ترین زوج هالیوودی و داستان زندگی 32 ساله

بیشتر بدانید : یک زوج هالیوودی و جنجالی دیگر طلاق گرفتند +بیانیه این دو

بیشتر بدانید : عاشقانه ترین رابطه های سلبریتی های هالیوود/ از جرج کلونی تا کیم کارداشیان

 

گردآوری: گروه فرهنگ و هنر سیمرغ
seemorgh.com/culture
منبع: زندگی ایده ال