سوتی وحشتناک حمید هیراد در کنسرت! + فیلم
ویدئویی از یکی از کنسرت های حمید هیراد در فضای مجازی منتشر شده که نشان می دهد این خواننده در کنسرتش اجرای زنده ندارد و با پخش پلی بک برای مردم کنسرت را اجرا می کند

گاف عجیب حمید هیراد!

یک ویدیو تکان دهنده از یکی از کنسرت‌های حمید هیراد در فضای مجازی منتشر شده که به آشکاری در آن مشخص است این خواننده اجرای زنده روی صحنه ندارد. او در کنسرت به یک باره به حالت احترام سرش را پایین می‌آورد و همزمان صدای او که میکروفن در مقابل صورتش نیست پخش می‌شود. هیراد پس از چند ثانیه پشت به مردم می‌کند و خواندن ادامه همان قطعه را بازی می‌کند!

پخش موسیقی ضبط شده یا به عبارت دیگر پخش سی‌دی در کنسرت زنده موسیقی در حکم فریبکاری است و شرکت کنندگان در این کنسرت از این خواننده و دیگر خواننده‌هایی که دست به چنین کاری می‌زنند، می‌توانند شکایت کنند. نکته قابل تامل اینکه هیچ‌یک از مردمی که در این سالن حضور دارند، اعتراض شدیدی نسبت به این اتفاق نمی‌کند. این در حالی است که اگر اتفاق مشابهی در کنسرت خوانندگان دیگر کشورها رخ داده بود، مردم چنان اعتراضی می‌کردند که کنسرت در همان لحظه به پایان می‌رسد و عمر فعالیت حرفه‌ای خواننده به پایان می‌رسید.

بیشتر بدانید : حمید هیراد بابت سرقت های ادبی اش بالاخره نقره داغ شد ؟


پس از انتشار این ویدیو حمید هیراد ویدیویی از زاویه‌ای منتشر کرد و مدعی شد که ویدیوی اول صداگذاری شده و برای خراب کردن اوست. هرچند به نظر می‌رسد ویدیوی دوم (منتشر توسط هیراد) صداگذاری شده و تمپو با صدا همزمان نیست اما هر دو روایت را در ویدیو می‌بینید و قضاوت می‌کنید.

ابتدا پلی بک هیراد در کنسرت زنده را می‌بینید و سپس ویدیویی که او منتشر کرده را تماشا می‌کنید و می‌توانید در این زمینه داوری کنید. بیشتر بدانید : انتقاد دردسرآفرین ابی از حمید هیراد در فضای مجازی جنجال به پا کرد

بیشتر بدانید : سرانجام حمید هیراد سکوتش را نسبت به اتهام سرقت ادبی شکست

بیشتر بدانید : دومین سوتی تاریخی اسکار 2017 که کمتر کسی به آن پی برد!

بیشتر بدانید : طرفداری مجری برنامه «حالا خورشید» از حمید هیراد + فیلم

بیشتر بدانید : حاشیه ها و عکس های کنسرت حمید هیرادگردآوری: گروه فرهنگ و هنر سیمرغ
seemorgh.com/culture 
منبع: tabnak.ir