آلبوم جدید گروه "بی تی اس" BTS با پیام امید به جهان گرفتار کرونا
آلبوم جدید گروه «بی ‌تی اس» پیام امید به جهان گرفتار در همه‌گیری کروناستگروه پاپ کره‌ای بی‌تی‌اس از آلبوم جدید خود با نام «BE» رونمایی کرد که به گفته اعضای این گروه حامل پیام امید برای جهان گرفتار در امواج پیاپی همه‌گیری بیماری کووید-۱۹ است 

درباره آلبوم جدید گروه «بی‌ تی ‌اس» BTS

گروه پاپ کره‌ای بی‌تی‌اس از آلبوم جدید خود با نام «BE» رونمایی کرد که به گفته اعضای این گروه حامل پیام امید برای جهان گرفتار در امواج پیاپی همه‌گیری بیماری کووید-۱۹ است.

نشست رونمایی از دومین آلبوم گروه بی‌تی‌اس در سال ۲۰۲۰ تحت تدابیر بهداشتی و رعایت فاصله اجتماعی با حضور ده‌ها خبرنگار در سئول برگزار شد.


اعضای این گروه شامل جِی هوپ، جی‌مین، آر‌اِم، جونگ کوک، وی و جین که در نشست خبری رونمایی آلبوم «بی» حضور داشتند، ابراز امیدواری کردند که این آلبوم بتواند در میان مخاطبان خود حس آرامش را در دورانی که جهان گرفتار حس اضطراب و پوچی ناشی از شیوع مستمر ویروس کروناست، برقرار کند.

گروه بی تی اس BTS
گروه بی تی اس BTS

به گفته آنها آلبوم بی شامل آهنگ موفق «دینامیت» نیز هست که به عنوان نخستین اثر کره‌ای توانسته جایگاه نخست ۱۰۰ اثر پرمخاطب عرضه شده در بازار موسیقی ایالات متحده را که توسط نشریه بیلبورد رده‌بندی می‌شود، تصاحب کند.

دینامیت نام نخستین اثر گروه موسیقی بی‌تی‌اس که ترانه آن به طور کامل به زبان انگلیسی و در سبک پاپ خوانده شده است.

گروه «بی‌تی‌اس» فعالیت حرفه‌ای خود را در سال ۲۰۱۳ آغاز کرده و شهرت آن از چهار سال پیش از مرزهای کره جنوبی فراتر رفته است. در حال حاضر، صفحه اختصاصی این گروه در توئیتر ۲۵.۴ میلیون دنبال کننده دارد.

بی‌تی‌اس در سال ۲۰۱۸ از سوی مجله تایمز در فهرست‌ ۲۵ فرد تأثیرگذار اینترنت (۲۰۱۹–۲۰۱۷) و ۱۰۰ فرد تأثیرگذار در جهان (۲۰۱۹)  قرار گرفت و عنوان «شاهزاده‌های پاپ» به آن‌ها داده شد. مجله فوربز کره از بی‌تی‌اس به عنوان تاثیرگذارترین چهره‌های کره‌ای در سال ۲۰۱۸ و ۲۰۲۰ نام برد. 

بیشتر بدانید : درخشش تیلور سوئیفت، جاستین بیبر و گروه BTS در جوایز موسیقی آمریکا + عکس

 

گردآوری: گروه فرهنگ و هنر سیمرغ
seemorgh.com/culture
منبع: shahraranews.ir