سانسور صحبت های جنجالی مهران مدیری در ویژه برنامه دورهمی + فیلم
مهران مدیری، شامگاه سه‌شنبه ۱۳ فروردین در ویژه‌برنامه «دورهمی»، به انتقاد از وضعیت کشور پرداخت که این صحبت ها در بازپخش برنامه سانسور شد

مهران مدیری: چکار می‌کنید با خودتان، چکار می‌کنید با ما !!!

مهران مدیری، شامگاه سه‌شنبه ۱۳ فروردین در ویژه‌برنامه «دورهمی»، به روال گذشته، با متلک و استهزا به انتقاد از وضعیت کشور پرداخت. 

او در بخشی از این برنامه گفت: «واقعا نمی‌دانم چه بگویم. سال گذشته، همین موقع‌ها بود که «دورهمی» تمام شد. من هرچه بلد بودم آن دوره درباره مشکلات و اتفاقات کشور گفتم، با زبان تندی هم گفتم اما الان انگار همه ما می‌گوییم ای کاش پارسال بود.»

این مجری ادامه داد: «سال ۹۷ دیگر شاهکار کردید. این وضعیت اقتصاد است، این وضعیت معیشت مردم است، این وضعیت قیمت ارز است و این وضعیت زلزله و جدیدا سیل است و این وضعیت هزار تا چیز دیگر است. چکار می‌کنید با خودتان، چکار می‌کنید با ما.»

مدیری با لحنی استهزاگونه افزود: «گفتند این ویژه‌برنامه سیزده‌بدر است و اوقات مردم را تلخ نکن، به مردم امید بده، گفتم چشم همه ما را امیدوار کن، همه ما را همین‌طور امیدوار نگه دار، ما را با امید خفه کن.»

این بازیگر که در ویژه‌برنامه «دورهمی» سخن می‌گفت، اعلام کرد حرف‌های بیشتر را می‌گذارد برای آغاز دور تازه این برنامه که به‌زودی روی آنتن شبکه نسیم خواهد رفت.

انتقادات تند شب گذشته مهران مدیری از دولت و شرایط کشور در بازپخش صبح امروز برنامه «دورهمی» از شبکه نسیم حذف شد. این صحبت ها از شب گذشته واکنش های متفاوتی به دنبال داشت. دو فعال حامی و مخالف دولت منتقد این صحبت ها بودند.

وحید یامین پور فعال اصولگرا نوشت:
«‏گیرم ما منتقد آقای روحانی و دولتش باشیم ولی با تعابیری که امشب از مجری دورهمی درباره مسوولین شنیدم، شرمسار و سرافکنده‌ شدم.ترکیبی از تحقیر و تمسخر و تزریق ناامیدی؛»

همچنین علیرضا معزی دبیر شورای اطلاع رسانی دولت نوشت:
«مدیران ⁧ رسانه‌ ملی⁩ صریح و شفاف بگویند که این ذبح و استهزای امید، در غوغای تحریم و قهر طبیعت، شبی چند تمام می‌شود از جیب این ملت گرفتار؟» به نظر می رسد همین واکنش ها باعث حذف انتقادات مدیری در بازپخش شده

در ادامه صحبت های سانسور شده مهران مدیری در دورهمی را مشاهده می نمایید:

 

بیشتر بدانید : آیا مهران مدیری و رامبد جوان به تلویزیون برمی‌گردند؟

بیشتر بدانید : از متلک سنگین مهران مدیری به افشاگری چهره های سیاسی تا کادوی عجیب محمد سلوکی در دورهمی

بیشتر بدانید : حقایق ماجرای مهران مدیری و ثامن‌الحجج

بیشتر بدانید : جزئیاتی از سریال جدید مهران مدیریگردآوری: گروه فرهنگ و هنر سیمرغ
seemorgh.com/culture
منبع: khabaronline.ir