آیا مهران مدیری و رامبد جوان به تلویزیون برمی‌گردند؟
مهران مدیری کماکان «هیولا» را می‌سازد؛ رامبد جوان هم احتمالاً قصد استراحت دارد و هنوز تصمیم جدی برای تولید «شب کوک» هم گرفته نشده است

سرنوشت «دورهمی» و «خندوانه» چه شد؟

 "دورهمی" آخرین بار تابستان امسال روی آنتن رفت و مهران مدیری هم در همان برنامه گفت که "امیدوارم روزی با برنامه جذاب‌تر برگردیم و بهتر از این باشیم". البته بعد از این برنامه حرف و حدیث‌هایی از ساخت یک سریال تلویزیونی توسط مهران مدیری مطرح شد که به یک باره این بازیگر و کارگردان تلویزیون سر از شبکه نمایش خانگی درآورد و "هیولا" را برای نوروز می‌سازد. او این روزها مراحل پایانی تصویربرداری این سریال را می‌گذراند؛ به تعبیر میرطاهر مظلومی که یکی از بازیگران این سریال نمایش خانگی است: "هیولا" تاریخی نیست و داستان به روزی دارد. ولی به دلیل اتفاقات داستان مجبور می‌شود یک یادآوری به گذشته و تاریخ داشته باشد. مهران مدیری خوشبختانه با یک وسواس و ظرافتی کار را پیش می‌برد تا مثل برخی از سریال‌ها، مضمون تکراری و غیردلچسبی بیرون نیاید."

هیولا مهران مدیری,دورهمی در عید نوروز,مهران مدیری,برنامه جدید مهران مدیری
 مهران مدیری در پشت صحنه "هیولا"

در این راستا خبری چند روز گذشته توسط سیدمرتضی میرباقری معاون سیما رسانه‌ای شد که مهران مدیری چراغ سبز نشان داده و قرار است دوباره شاهد اجرای او در برنامه «دورهمی» باشیم. پیگیری‌ها نشان می‌دهد که عوامل کار هنوز سر و شکلی نگرفته‌اند و کار حداقل برای نوروز به سختی انجام می‌شود. چرا که خود مهران مدیری باید تا نوروز "هیولا" را آماده کند و هنوز به طور قطع گروه "دورهمی" آماده نیستند که نوروز ۹۸ روی آنتن بروند. به تعبیر یکی از دست‌اندرکاران امر می‌کوشند تا مردم نوروز «دورهمی» را با مهران مدیری ببینند. البته «دورهمی» خیلی تغییرات آن‌چنانی نخواهد داشت.

موضوع «خندوانه» هم یک اتفاق دیگر شبکه نسیم است که ماجرای تعطیلی‌اش و یک جورایی خداحافظی از «خندوانه» با انتشار پست اینستاگرامی رامبد جوان آغاز شد. جایی که نوشته بود بعد از عید نوروز «خندوانه» روی آنتن نمی‌رود تا در صباح دیگری با ایده‌های جدید برگردیم. این نکته خودش حاشیه‌ها و اتفاقات بعدی را در فضای مجازی ایجاد کرد. میرباقری معاون سیما در این خصوص هم واکنش نشان داد و گفت: «برنامه خندوانه هیچ مشکلی ندارد هیچ اتفاق جدیدی هم رخ نداده است و نوروز هم با یک ویژه برنامه پخش می‌شود.»

پیگیری از دست‌اندرکاران «خندوانه» به اینجا رسید که گروه بنابر رفتار گذشته یک استراحتی بعد از پخش نوروزی خواهند داشت تا با ایده‌پردازی جدید، چند صباحی بعد دوباره به آنتن برگردند. این اتفاقات و حواشی به نشست خبری طلا هم سرایت کرد؛ جایی که خبرنگاران می‌خواستند از زبان خود رامبد جوان این مسئله را جویا شوند. او هم چنین مسائلی را عنوان کرد که قرار است استراحت کنند و با تجدید قوا به میدان برنامه‌سازی برگردند.

باید منتظر بمانیم و ببینیم «دورهمی» برای نوروز آماده می‌شود و اگر مهران مدیری دوباره روی آنتن برود با همان استندآپ‌ها و سوالات کلیشه‌ای خودش، با شخصیت‌های مختلف گفتگو می‌کند یا اینکه با یک «دورهمی» دیگری مواجه خواهیم شد؟ از طرفی «رامبد جوان» واقعاً از «خندوانه» فاصله می‌گیرد یا همچون قبل با یک ایده‌پردازی جدیدی پا به عرصه تلویزیون می‌گذارد؟

 

بیشتر بدانید : رامبد جوان مخاطبان خندوانه را غافلگیر کرد!

بیشتر بدانید : ناگفته های رامبد جوان از پشت صحنه خندوانه و تغییرات فصل 4

بیشتر بدانید : پایان کار مهران مدیری در دورهمی!

بیشتر بدانید : سرنوشت هدایای دورهمی چه شد؟


گردآوری: گروه فرهنگ و هنر سیمرغ
seemorgh.com/culture
منبع: tasnimnews.com