لورن کوهن بازیگر نقش مگی آخرین بار در قسمت پنجم فصل نهم در سریال حضور داشت و بعد از آن سریال را مانند اندرو لینکولن ترک کرد. اما حالا در فصل 11 به این سریال باز میگردد

بازگشت مگی به فصل یازدهم واکینگ دد The Walking Dead

سریال «مردگان متحرک» (The Walking Dead) یکی از آن دسته سریال هایی است که به یک دنیای تلویزیونی تبدیل شده و مدیران شبکه AMC با سرمایه گذاری گسترده روی آن در حال ساخت سریال ها و فیلم های تلویزیونی متعددی بر اساس داستان زامبی محور آن هستند. علاوه بر سریال اصلی که یکی از پرطرفدارترین سریال های یک دهه اخیر تلویزیون بوده، تاکنون ساخت دو سریال اسپین آف دیگر نیز انجام شده و قرار است سه فیلم با بازی اندرو لینکلن نیز ساخته شود. در این میان اولین تریلر سومین سریال این فرانچایز منتشر شده که ظاهراً زندگی پس از دوران زامبی ها را به تصویر می کشد.

بیشتر بدانید : جدیدترین تصاویر و اخبار از سریال مردگان متحرک The Walking Dead Spin Off 2020

این ورودی جدید در شرایطی است که سریال اصلی «مردگان متحرک» به تازگی فصل دهم خود را آغاز کرده و اسپین آف دیگر با عنوان «از مرده متحرک بترس» (Fear the Walking Dead) نیز اخیراً فصل پنجم خود را به پایان رسانده است. تا همین اواخر، جزییات مربوط به سریال سوم دنیای «مردگان متحرک» مخفی مانده بود و فهرست بازیگران آن نیز در مراسم کامیک کان تابستان امسال در سن دیگو معرفی شدند. داستان این سریال که هنوز عنوان آن انتخاب نشده، ۱۰ سال پس از ظهور زامبی ها را به تصویر می کشد.

 بازگشت مگی به سریال مردگان متحرک
بازگشت مگی به سریال مردگان متحرک


در حالی که دو سریال قبلی ترس و وحشت زندگی در دنیایی پر از زامبی ها را به نمایش می گذاشت، نوجوانانی که در سومین سریال دیده می شوند آشنایی با دنیای بیرون ندارند و در یک منطقه بسیار امن زندگی می کنند که به آن ها اجازه می دهد زندگی نیمه نرمالی داشته باشند. این نوجوانان زندگی خارج از اقامتگاه بزرگ و امن خود را تجربه نکرده اند که همین موضوع باعث می شود آن ها سعی کنند از زندگی خارج از دنیای خود سر دربیاورند. چیزی که با تماشای این تریلر عیان می شود این است که رویکرد و فضای جدیدی بر این سریال حاکم است که با دو سریال قبلی کاملاً متفاوت می باشد. دنیای نوجوانانه این سریال باعث می شود که مخاطبان بتوانند انتظار ایده های متفاوت در قالب یک دنیای متفاوت که تا حالا ندیده اند داشته باشند.

به نظر می رسد که بخش اعظم این تریلر مربوط به اپیزودهای اولیه سریال باشد. اگر چه در این تریلر به تاریخ انتشار رسمی یا عنوان سریال اشاره نشده اما می توان انتظار داشت که این سریال جدید در بهار ۲۰۲۰ منتشر شود. فصل اول این سریال تنها ۱۰ اپیزود خواهد بود که نشان می دهد با داستانی مواجه هستیم که در آن اتفاقات سریع رخ می دهند. در کل باید گفت که این تریلر نوید شروعی تازه برای دنیای «مردگان متحرک» را می دهد.

 بازگشت مگی به سریال مردگان متحرک
بازگشت مگی به سریال مردگان متحرک

خبر دیگر در مورد سریال «مردگان متحرک» بازگشت لورن کوهن در نقش مگی به فصل یازدهم سریال است. کوهن در نیمه راه فصل نهم سریال، از داستان جدا شده و اکنون تصمیم گرفته که به دنیای آخرالزمانی که خانه دوم او بوده بازگردد. او یکی از شخصیت های اصلی سریال بود که در نیمه فصل نهم از رهبری جماعت هیل تاپ دست کشید تا با جورجی اسرارآمیز یک جماعت تازه را شکل دهد. اکنون که ساخت فصل یازدهم سریال «مردگان متحرک» به طور رسمی توسط شبکه سازنده تایید شده، بازگشت مگی نیز می تواند به جذابیت های این سریال بیفزاید، شخصیتی که عدم حضور او در فصل دهم و نیمی از فصل نهم به خوبی احساس شد.


بیشتر بدانید : ناگفته های جالب و شنیدنی از سریال «مردگان متحرک» The Walking Dead

بیشتر بدانید : عکس های جالب و دیدنی از پشت صحنه سریال مردگان متحرک (Walking Dead)

بیشتر بدانید : آیا دریل دیکسون هم از Walking Dead می رود؟

بیشتر بدانید : از فصل 9 سریال مردگان متحرک walking dead چه خبر؟! + عکس

 

گردآوری: گروه فرهنگ و هنر سیمرغ
seemorgh.com/culture
منبع: rooziato.com


 
 
 

پربیننده های این بخش

 
X