فصل جدید سریال "روزگار جوانی" پس از 20 سال + جزئیات و بایگران
اصغر توسلی قرار است پشت صندلی کارگردانی فصل جدید سریال «روزگار جوانی» بنشیند و ماجراهای جدیدی از دانشجویان در دهه ۱۳۸۰ نشان دهد 

آیا بازیگران قدیمی در سریال "روزگار جوانی" حضور خواهند داشت؟

تلویزیون به سراغِ کارهای قدیمی و نوستالژی ‌اش رفته و قرار است به زودی فصل جدیدی از «روزگار جوانی» دهه ۱۳۷۰ بسازد اما این بار ماجراهای دانشجویان دهه ۱۳۸۰ به تصویر کشیده خواهد شد. 

داستان سریال روزگار جوانی

«روزگار جوانی» داستان دانشجوهایی بود که به تهران آمده بودند و تصمیم گرفتند تا خانه ‌ای را به صورت مشترک اجاره کنند. در ادامه مخاطب شاهد اتفاق‌ هایی می‌شد که برای زندگی شخصی و اجتماعی هرکدام از این پنج جوانِ دانشجوی بیست و خرده‌ای ساله می‌افتاد.  نصرالله رادش با لهجه و گویش آبادانی نقش حمیدرضا را پذیرفت و بعد از "ساعت خوش" محبوبیتش را تکرار کرد. امین حیایی دیگر جوانِ قصه "روزگار جوانی" بود که نقش افشین را بازی می‌کرد. او در میانِ جوانانِ قصه اهل تهران بود و به دلیل اختلاف خانوادگی ‌اش در همان خانه اجاره‌ ای زندگی می‌کرد.

نقش دیگر دانشجوی قصه را بهزاد خداویسی ایفا می‌کرد که در "روزگار جوانی" نامش مجید بود پسر اصفهانی که رشته نقاشی را در دانشگاه می‌گذراند. کیهان ملکی در نقش احد لهجه آذری و نقش پزشک را داشت و مهدی صبایی نقش شهریار را بازی می‌کرد که اهل کرمانشاه بود و رشته کشاورزی می‌خواند. 

۲۰ سال از پخش سریال "روزگار جوانی" می‌گذرد؛ در روزهایی که گمانه‌زنی می‌شود برای ساختِ این مجموعه تلویزیونی چه از حیثِ کارگردانی و چه بازیگران و حتی داستان و وقایعش چه اتفاقی می‌افتد، پیگیری‌ها خبر از انتخاب اصغر توسلی به عنوان کارگردان این مجموعه تلویزیونی می‌دهد.

بازیگران سریال روزگار جوانی

بازیگرانش هنوز مشخص نشده‌اند اما داستان قرار است حول محورِ دانشجویان دهه ۱۳۸۰ بگذرد.  قرار است در این نسخه جدید از ترکیب بازیگران قبلی ۲ تا سه بازیگر حضور پیدا کنند و در جمعِ آن ۵ دانشجو و جوانِ قصه قدیمی هم یک نفر در کنار بازیگران جدید سریال به ایفای نقش می‌پردازد. پیش از این تهیه‌کننده سریال، سپهر محمدی به خبرنگار تسنیم  گفته بود: هنوز قطعی نشده که کدام‌یک از این دوستان در سریال بازی می‌کنند. 

قرار بود اواخر پاییز تولید این سریال در تهران آغاز شود اما پیگیری‌های جدید نشان می‌دهد فصل جدید این مجموعه در مراحل پایانی نگارش قرار دارد و قرار است پیش تولید آن به زودی آغاز شود. ۵ جوان و دانشجوی جدید مثل نسخه قدیمی‌اش بازیگران اصلی داستان‌اند و قصه‌های امروزی دارد. به تعبیر تهیه‌کننده نسخه‌ای که در ۳۰ قسمت ۳۰ قصه طراحی شده است.  

 

بیشتر بدانید : این مصاحبه, نصرا لله رادش را به گذشته ها برد

بیشتر بدانید : ستاره‌هایی که تلویزیون قدرشان را ندانست!

بیشتر بدانید : بازیگری که انگیزه زندگی خود را از دست داده است

 

گردآوری: گروه فرهنگ و هنر سیمرغ
seemorgh.com/culture
منبع: khabaronline.ir