بازیگر نقش ابراهیم شریف در گاندو: نقش جاسوس جذاب است + تصاویر
محمد مختاری بازیگر گاندو گفت: به نظرم ایفای نقش جاسوس جذابیتش بیشتر و در آوردنش سخت‌تر است

گفت و گو با محمد مختاری جاسوس سریال گاندو

محمد مختاری بازیگر نقش «ابراهیم شریف» در سریال «گاندو» درباره جایگاه سریال‌ های امنیتی، گفت: بعد از سال‌ها سریال گاندو توانست در میان مجموعه‌هایی که در صداوسیما ساخته و پخش شده، مورد اقبال عمومی و مخاطبان خاص خود قرار بگیرد؛ چه از نظر ساختار هنری و چه از نظر مسائل سیاسی، اجتماعی، امنیتی. این سریال توانست با هدف آگاهی دادن به مخاطب خود از مسائل روز جامعه خلأ فیلمسازی در این حوزه را به خوبی پر کند.

سریال امنیتی گاندو
سریال امنیتی گاندو

وی ادامه داد: تولید سریال‌های پلیسی و امنیتی در همه جای دنیا مرسوم است و این گونه ژانر‌ها مخاطبان خاص خودش را دارد و از نظر درجه بندی در صدر تولیدات کمپانی‌ها و شرکت‌های فیلم و سریال سازی قرار دارد. این امر نشان از آن دارد که ساخت این گونه سریال‌ها می‌تواند پاسخگوی نیاز جامعه و مخاطب خود باشد و هر قدر موضوع و قصه‌های آنها به روز‌ باشد، برای بیننده‌اش جذاب و تاثیرگذار خواهد بود.

سریال گاندو
سریال گاندو

مختاری درباره جذابیت بازی در نقش جاسوس یا مأمور امنیتی عنوان کرد: من قبلا نقش مامور امنیتی را در سریال «آسمان من» در چند قسمت بازی کرده‌ام، اما فکر می کنم نقش جاسوس جذابیتش بیشتر و درآوردن نقش و کاراکترش سخت‌تر است. البته نمی گویم که بازی کردن نقش یک مأمور امنیتی آسان و سهل‌تر است. هر نقشی جایگاه خودش را دارد، اما برای من بازی کردن نقش جاسوس و چند وجهی بودن شخصیت جذابیت بیشتری دارد.

وی درباره عوامل سریال گاندو هم بیان کرد: کارکردن با این گروه عالی بود. گروهی که نزدیک به یک سال با هم همکاری داشتند و تا روز آخر تصویربرداری دوست و همدل بودند و با تمام توانشان در خدمت کار و سریال بودند تا کاری فاخر و ارزشمند ساخته شود و اثری ماندگار در قاب تلوزیون از خودشان به یادگار بگذارند.

 

بیشتر بدانید : ماجرای سانسور سریال «گاندو» و کنایه مشاور رئیس جمهور به حواشی سریال

بیشتر بدانید : جواب تهیه کننده گاندو به بی حجابی زنان سریال و عبور از خط قرمزها!! + عکس

بیشتر بدانید : گفتگو با پیام دهکردی، مایکل هاشمیان سریال گاندو + عکس

 

گردآوری: گروه فرهنگ و هنر سیمرغ
seemorgh.com/culture
منبع: yjc.ir