افشای اسرار پیشگویی های کارتون سیمپسون ها The Simpsons
 تهیه کننده انیمیشن The Simpsons اعلام کرده در فصل جدید این سریال اسرار پیشگویی های انیمیشن سیمپسون ها فاش خواهد شد

افشای اسرار پیشگویی های انیمیشن سیمپسون ها

به احتمال زیاد انیمیشن سیمپسون‌ها را دیده یا حداقل درباره پیشگویی‌های دقیق آن مطالبی شنیده‌اید. این انیمیشن که فصل‌های زیادی از آن برای نمایش عموم منتشر شده در برخی از قسمت‌های خود پیش‌بینی‌هایی را از زبان کاراکترهایش بیان می‌کند که تا به امروز اغلب آنها در واقعیت رخ داده و همین عنصر رازآلود باعث جذابیت سیمپسون‌ها شده است.

بیشتر بدانید : انیمیشنی که از ریاست "ترامپ" تا شیوع "کرونا" را پیش بینی کرد + تصاویر

هم‌اکنون پس از مدت‌ها نمایش این انیمیشن، تهیه‌کنندگان آن اعلام کرده‌اند به زودی و در سی و چهارمین فصل این سریال شیوه پیش بینی حوادث مهم دنیا را توضیح خواهند داد. جالب است بدانید The Simpsons از جمله قدیمی ترین انیمیشن‌هایی است که از سال 1989 میلادی تا به امروز اکران شده است.

بیشتر بدانید : خانواده سیمپسون‌ ها را بشناسید!

طی سال‌های اخیر وقایع پیش‌بینی شده این سریال انیمیشنی رنگ واقعیت به خود گرفته‌اند و شائبه‌های زیادی را در مورد چگونگی این پیش‌بینی‌ها ایجاد کرده‌اند. حالا تماشاگران و طرفداران سیمپسون‌ها بیش از هر زمان دیگری منتظر افشای رمز و راز پیش‌بینی‌های دقیق این انیمیشن هستند.


بیشتر بدانید : پیش بینی کارتون سیمپسون ها درباره جنگ روسیه و اوکراین

به گفته مت سلمن، شورانر این انیمیشن جذاب، قرار است به زودی در یکی از قسمت‌های فصل ۳۴ حقایق جدیدی درباره سیمپسون‌ها فاش شود و اتفاقاتی بیفتد که دیوانه‌وار هستند. شاید بتوان گفت انیمیشن سیمپسون‌ها یکی از طولانی‌ترین سریال‌هایی است که تا به امروز از شبکه فاکس پخش شده، چرا که رکورد ۳۳ فصل و ۷۲۸ قسمت را شکسته و موفق شده ۳۵ جایزه امی کسب نماید.

یکی از سوالات مهمی که پیرامون این سریال به وجود آمده، تاریخ اتمام آن است. به گفته تهیه‌کنندگان سیمپسون‌ها، چیزی تا پایان آن باقی نمانده و سوم مهر ماه سال جاری، سی و چهارمین فصل آغاز خواهد شد. لازم به ذکر است که The Simpsons جزو پربیننده‌ترین انیمیشن‌های دیزنی پلاس به حساب می‌آید.

 

بیشتر بدانید : ماجرای واقعی رئیس جمهور شدن ترامپ در کارتون سیمپسون ها چگونه رخ داد؟

بیشتر بدانید : سریال سیمپسون ها طولانی ترین سریال دنیا شد

بیشتر بدانید : شخصیت‌های سیمپسون‌ها از روی کدام افراد مشهور ساخته شده اند؟!! (تصویری)

بیشتر بدانید : سانسور عجیب کارتون سیمپسون ها در هنگ کنک + عکس

 

گردآوری: گروه فرهنگ و هنر سیمرغ
seemorgh.com/culture
منبع: gadgetnews.net