این قلعه لوکس بسیار زیبا تزئین شده است و از انواع جادو و ابزارها بهره برده تا رویای سیندرلایی هر دختری را به واقعیت تبدیل کنند.

هنگامی که تام کروز با دخترش سوری تنها می شود، تمام وقتش را صرف او می کند. او مدتی است که از همسرش کیتی هولمز جدا شده و تمام ملاقات های او از آن زمان تا کنون، به سفرهای هیجان انگیز و جالب توجه تبدیل شده است - سفر با هلیکوپتر، روزهایی در کنار سواحل هامپتونز، و حتّی سفر به والت دیزنی در هفته گذشته.
امّا این پدر و دختر، تنها به فضای کوهستان سفر نمی کنند و سوار بر فنجان های چای نمی شوند، تا آن را یک روز بنامند. کروز که در سن 50 سالگی به سر می برد، تجربه زندگی شبیه یک پرنسس را برای دخترش ایجاد می کند : اجاره سوئیت قلعه سیندرلا برای دخترش. 

این قلعه لوکس بسیار زیبا تزئین شده است و از انواع جادو و ابزارها بهره برده تا رویای سیندرلایی هر دختری را به واقعیت تبدیل کنند. مهمان ها از طریق آسانسور وارد قلعه می شوند. آسانسوری که با کارت ورود به این جهان فعّال شده و به راه می افتد.
از طریق این آسانسور وارد سرسرای قلعه سیندرلا می شوید. و با کالسکه کدو تنبل افسانه ای روبه رو می شوید که از هزاران قطعه موزایک ساخته شده است. فضای این آپارتمان در اصل برای خود والت دیزنی طراحی شده بود، امّا او پیش از تکمیل آن، از دنیا می رود. 


تام کروز و دخترش سوری در دیزنی ورلد، هفته گذشته
 

مطابق با نظر تام بریکر، که وبلاگ DisneyTouristBlog.com  را در اختیار دارد، و از بازگشایی این قلعه در سال 2007، تاکنون دو بار از آن بازدید کرده است، این طور می گوید: "این مکان به طور کلی برای بازدید عموم مردم باز نیست، و کسی شب نمی تواند در آن محل اقامت کند. به ندرت از این مکان استفاده می شود". اما تام کروز توانست این فرصت را داشته باشد.

بریگر در این رابطه این گونه اظهار نظر می کند: "گفته می شود که افراد مشهور به خیریه کمک می کنند. امّا در این رابطه نمی توان با قاطعیت نظر داد". این اوّلین باری نیست که تام کروز و دیگر افراد مشهور وارد این قلعه شده اند، و در آن اقامت کرده اند. برای مثال می توان از ماریا کَری نام برد، که شبی را در این محل اقامت کرد. 

این سوئیت که به شکل قلعه می باشد، شامل یک اتاق خواب، یک حمام، و یک گوشه دنج می باشد- با یک دربان VIP بیست و چهار ساعته ( و آن طور که بریکر به ما گفت ) و یک کفش راحتی شیشه ای و نفیس به ارزش 18 هزار دلار. و برای آنهایی که دوست دارند تا پیش از خواب، یکی از فیلم های دیزنی را تماشا کنند، تکنولوژی خاصی را در این قلعه سبک قرن هفدهم مشاهده نمی کنید، امّا پرتره سیندرلا در بالای شومینه، به یک تلویزیون مسطح تبدیل می شود؛ همان طور که آینه اتاق به گوشه ای دنج تبدیل می شود. 
 
قلعه سیندرلا


درون اتاق خواب مجلل قلعه سیندرلا


بیکر می گوید: "این سوئیت قلعه مانند، هم بسیار زیبا و مجلل، و هم بسیار عجیب و غریب می باشد". 
اینجا جایی نیست، جزء بهترین مکان برای تام کروز و دخترش سوری!!!تهیه و ترجمه : گروه سبک زندگی سیمرغ 
www.seemorgh.com/lifestyle
اختصاصی سیمرغمطالب پیشنهادی :
لباس عروسی عجیب و غیر معمول ناتالی پورتمن

مقایسه جنیفر لوپز و ویکتوریا بکهام در عرصه مد

رازهای زیبایی جنیفر آنیستون

لباس های یک مدل برای دو فرد هالیوودی و بالیوودی

مجموعه عکس های پشت جلد مجلات آنجلینا جولی 
loading...


نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

ارسال
پربیننده ترین مطالب سبک زندگی
رژیم لاغری جنرال موتورز 2017، در یک هفته 8 کیلو وزن کم کنید!! رژیم لاغری جنرال موتورز 2017، در یک هفته 8 کیلو وزن کم کنید!!

اگر دنبال روش سریع برای کاهش وزن هستید حتما بخوانید. رژیم لاغری جنرال موتورز یا رژیم لاغری جی ام، رژیم لاغری ای است که یک هفته ای 8 کیلو وزن تان را کم می کند

 
X