معاون سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد اسلامی گفت: ثبت نام آزمون آیلتس در دو ماژول آکادمیک و جنرال از روز دوشنبه 31 فروردین ماه آغاز شد.

 دکتر علوی فاضل,معاون سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد اسلامی گفت: متقاضیان برای ثبت نام خود می توانند به صورت آنلاین روی وب سایت English.iau.ac.ir اقدام کنند.

وی خاطرنشان کرد: این آزمون روز شنبه 23 خرداد ماه سال 94 در تهران به آدرس: انتهای پل دوم حافظ، روبروی تالار بورس، پلاک 303 ، برگزار شده و نتایج این آزمون در روز شنبه ششم تیرماه از طریق results.ielts.org اعلام می شود.

معاون سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد اسلامی تأکید کرد: در خصوص انصراف و انتقال زمان آزمونها و تغییر ماژول از آکادمیک به جنرال و بالعکس پس از ثبت نام قطعی تنها پیش از بازه زمانی 35 روز مانده به تاریخ کتبی امکان پذیر است.

علوی فاضل درخصوص برنامه گسترش برگزاری آزمون های آیلتس گفت: در حال حاضر معاونت سنجش و پذیرش در پی آن است که تعداد واحدهای برگزار کننده آزمون های آیلتس و EPT را افزایش دهد، بطوریکه هر داوطللب بتواند بدون پرداخت هزینه اضافه برای سفر به شهرهایی که در آنها این آزمونها برگزار می شود، در شهر خود یا نزدیک به محل سکونت شرکت کند.

وی در پاسخ به این سوال که هم اکنون کدام واحدها برگزارکننده آزمون آیلتس هستند، خاطرنشان کرد: در حال حاضر در شهرهای تهران، همدان، اصفهان،دزفول، شیراز، کرمانشاه و رشت برگزار می شود و این روند رو به توسعه ادامه دارد. لازم به ذکر است آزمون فعلی فقط مخصوص تهران است.

علوی فاضل گفت: متقاضیان برای هرگونه سوال یا ابهامی با شماره تماس های 66348862- 66348856 دفتر مرکزی آیلتس تماس حاصل کنند.


گردآوری:گروه خبر سیمرغ
seemorgh.com/news
منبع:مرکز حوزه ریاست و روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی