وی از تدوين طرح « تغيير در شيوه انتخاب رشته آزمون سراسری90 » خبر داد و افزود: اگر اين طرح تاييد شود، برای اجرا ابلاغ خواهد شد...
 
 
 
رییس مركز آزمون دانشگاه آزاد اسلامی با اعلام جزییات كنكور سراسری90 دانشگاه آزاد، از تغییر در شیوه انتخاب رشته آزمون سراسری این دانشگاه خبر داد.

به گزارش ایسنا، دكتر عبداله سجادی جاغرق در نشستی مطبوعاتی با اعلام این خبر گفت: از آن جایی كه تنوع رشته در آزمون سراسری بالاست، در نظر داریم، بازنگری در تغییر رشته انجام دهیم تا پذیرش نهایی داوطلبان در گروهی از رشته‌ها به سلیقه آنها نزدیكتر باشد.

وی از تدوین طرح « تغییر در شیوه انتخاب رشته آزمون سراسری90 » خبر داد و افزود: اگر این طرح تایید شود، برای اجرا ابلاغ خواهد شد.

سجادی با بیان اینكه با اعمال این تغییر، داوطلبان قدرت مانور بیشتری برای تحصیل در رشته مورد علاقه خود خواهند داشت، اظهاركرد: به محض نهایی شدن این طرح و قبل از آغاز ثبت‌نام آزمون سراسری90، جزییات آن را اطلاع رسانی خواهیم كرد.

وی با تاكید بر اینكه داوطلبان باید با مجموعه انتخاب‌ها روبرو باشند تا بتوانند آزادانه انتخاب كنند، تصریح كرد: با تصویب این طرح، داوطلبان با گروهی از پذیرش در رشته‌های مختلفی روبرو می‌شوند تا بر این اساس دیگر با موضوعاتی چون تغییر رشته و انتقال روبرو نباشیم.
 
 
 
 
 
گردآوری: گروه خبر سیمرغ
www.seemorgh.com/news
منبع:isna.ir