رییس ستاد اقامه نماز با استناد بر آیات قرآن بیان داشت که آبروی ریختن مومن حرام است، تحمیل عقیده حرام است، استبداد حرام است، سوءظن حرام است، حرفی که ثابت نشده و مطرح شود حرام است.


برنامه تهران ۲۰ که به انعكاس مشكلات شهر و استان تهران و فراهم آوردن شرایطی برای پاسخگویی مسئولان می باشد، در برنامه دوشب پیش خود حجت الاسلام محسن قرائتی استاد قرآن و رییس ستاد اقامه نماز کشور مقابل دوربین برنامه تهران ۲۰ قرار گرفت و در خصوص سبک زندگی و بنیاد خانواده برای مخاطبان برنامه توضیحاتی را ارائه نمود.
 
وی با اشاراتی غیرمستقیم به یکشنبه سیاه دولت و مجلس، با به کار بردن کلمۀ «مُزجِف» که در قرآن برای کسانی که در جامعه دغدغه به وجود می آورند، اشاره کرده و با تأکید بر برخورد انقلابی با این افراد، در ادامه به مبحث امنیت فکری افراد در جامعه پرداخته و ذکر این بحث که آرامش و امنیت دو وزنۀ تعادل در آفرینش می باشد به دو آیه از قرآن مبنی بر آنکه علت عبادت انسان دو چیز است: چون شما را آفریدم و دوم اینکه به شما امنیت داده ام.
 
قرائتی در پاسخ به این سوال مازیار ناظمی، مجری برنامه که، "مخاطب شما مردم یا مسئولین هستند؟" اذعان داشت که هم مردم و هم مسئولانی که در جامعه ایجاد استرس می کنند و جامعه را به هم می زنند مرتکب حرام و خلاف شرع «بَیِّن» شده اند و باید با آنها برخورد انقلابی شود.
 
وی با استناد بر آیات قرآن بیان داشت که آبروی ریختن مومن حرام است، تحمیل عقیده حرام است، استبداد حرام است، سوءظن حرام است، حرفی که ثابت نشده و مطرح شود حرام است.
 
قرائتی در پایان خطاب به مردم  و مسئولین گوشزد کرد: که حجت ما باید رهبرمان باشد، راه ما باید راه خدا باشد، مسیر ما باید امام زمانی باشد و باید در مسیر رهبری و مراجع قدم برداریم و "ایجاد استرس نکنید".


گردآوری: گروه خبر سیمرغ
www.seemorgh.com/news
منبع: akharinnews.com


مطالب داغ سایر بخشها:
راه‌اندازی کامل پورتال ارزی از 15 اسفند
احمدی‌نژاد: امنیت مصر امنیت ایران است
"دولت از جیب مردم حاتم طایی شده‌است"
زمان تحويل بودجه مشخص شد؛ ميزان نرخ ارز، قيمت نفت و حقوق کارمندان هنوز مشخص نيست
قتل قهرمان بدنسازی تهران با 50 ضربه‌چاقو!
 
 
 

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

پربیننده ترین خبر ها

 
X