جواد نکونام پیراهن شماره 6 خودش را که در بازی تیم ملی برابر نیجریه بر تن کرده بود را به خیریه موعود اهدا کرد.

جواد نکونام که روز گذشته در مراسم سوم مرحوم هادی نوروزی در کپورچال حاضر شده بود. از همان جا در مراسم اهدای پیراهنش به خیریه حاضر شد. او پس از دعوت شدن روی سن گفت: این روزها درگذشت هادی نوروزی همه جامعه فوتبال را در اندوه فرو برده، امیدوارم که خدا به خانواده آن مرحوم صبر بدهد که بتوانند این مصیبت را پشت سر بگذارند.

مراسم خیریه موعود به عنوان جشن قلک شکن در سالن همایش های ایوان شمس، همه ساله در چند نوبت برگزار می شود. در این نوبت هم با حضور هنرمندانی و ورزشکارانی چون جمشید مشایخی، جواد نکونام، نیما نکیسا، بهنام ابوالقاسم پور، علی مسعودی، مجید جلالی، محمد حسین لطیفی و حسن پورشیرازی برگزار شد و هر کدام از آنها به صورت نمادین قلک هایی را که خیرین پر کرده بودند، شکستند. در همین جشن جواد نکونام قلکی را به مبلغ 500 هزار تومان خریداری کرد.

علی مسعودی و جواد نکونام
علی مسعودی و جواد نکونام

نیما نکیسا و مجید جلالی
نیما نکیسا و مجید جلالی

مجید جلالی
مجید جلالی

جواد نکونام که برای اولین مرتبه پیراهن شماره 6 خودش در تیم ملی را به خیریه اهدا می کرد. در این مراسم در حضور هنرمندان و فوتبالیست ها به صورت نمادین پیراهنش را به استاد جمشید مشایخی اهدا کرد تا او پیراهن را در اختیار خیریه قرار دهد. رونمایی از این پیراهن در روز گذشته انجام شد. به خاطر حرکت زیبای نکونام برای اهدای پیراهنش، تا پایان سال خیرین مبالغی را به خیریه موعود پیشنهاد می دهند ولی در نهایت این پیراهن با حضور جواد نکونام به آستان قدس رضوی اهدا خواهد شد. گفتنی است برای این پیراهن رقم یک میلیارد پیش بینی شده است.

در این مراسم نکونام پس از اهدای پیراهنش به استاد مشایخی قصد داشت دست او را ببوسد که استاد ناغافل دست نکونام را بوسید. استاد مشایخی همچنین بارها بر پیراهن اهدایی نکونام بوسه زد. در این مراسم از طرف خیریه هم قرآن نفیسی به جواد نکونام اهدا شد.

بوسه مشایخی بر دست نکونامبوسه مشایخی بر دست نکونام
بوسه جمشید مشایخی بر دست نکونامبوسه جمشید مشایخی بر دست نکونام
پیراهن نکونامپیراهن نکونام
بوسه جمشید مشایخی بر پیراهن نکونامبوسه جمشید مشایخی بر پیراهن نکونام
بوسه مشایخی بر پیراهن نکونامبوسه مشایخی بر پیراهن نکونامگردآوری:گروه ورزش سیمرغ
seemorgh.com/sport
منبع:varzesh3.com 


نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

ارسال

پربیننده ترین اخبار ورزشی

 
X