پیاده روی رفیق مسی روی اعصاب رونالدو!
امیلیانو مارتینز دروازه بان آرژانتینی استون ویلا، در بازی مقابل یونایتد بدجوری با کری خوانی اش روی اعصاب کریس رونالدو رفت

درخشش مارتینز در بازی مقابل منچستر یونایتد

امیلیانو مارتینز، دروازه بان آرژانتینی آستون ویلا برای کریستیانو رونالدو هم کری خوانده است.

از همان روزهای ابتدایی قطعی شدن انتقال کریستیانو رونالدو به منچستریونایتد که همه در انتظار مشخص شدن نام زننده ضربات پنالتی و ایستگاهی این تیم با حضور ستاره پرتغالی بودند. برونو فرناندز، هافبک ۲۶ ساله شیاطین سرخ در یک سال اخیر در نواختن ضربات ایستگاهی های یونایتد درخشان عمل کرده بود و باید یکی از بین او و رونالدو برای انجام این وظیفه انتخاب می شد.

ما بالاخره روز موعود فرا رسید و امروز در دقایق پایانی دیدار دو تیم منچستریونایتد و آستون وبلا بود که قرمزها صاحب یک ضربه پنالتی شدند. اگرچه تصور بر آن بود که رونالدو پشت توپ قرار می گیرد، اما برونو زننده ضربه لقب گرفت و ضربه خود را نیز به سمت آسمان زد.

اما درون دروازه آستون ویلا نمیز امیلیانو مارتینز، دروازه بان ملی پوش و آرژانتینی قرار گرفته بود.

او که در رقابت های کوپا آمه ریکا در ترکیب آلبی سلسته فوق العاده ظاهر شده و از عوامل قهرمانی این تیم لقب گرفته بود، همیشه سر نواختن ضربات پنالتی با بازیکنان حریف کری خوانده و اعصاب آنها را قبل از ضربه زدن بهم می ریزد.

اوج این رفتار را در جریان دیدار دو تیم آرژانتین و کلمبیا شاهد بودیم که بعدها و با لب خوانی مشخص شد امیلیانو مارتینز قبلا از هر ضربه پنالتی بازیکنان کلمبیا برای آنها کری خوانده و روحیه پنالتی زن های حریف را پایین آورده است.

او امروز نیز او به کریستیانو رونالدو، ستاره پرتغالی یونایتد می گوید که تو پنالتی تیمت را بزن. البته این اتفاق رخ نداد و در نهایت برونو فرناندز بهترین موقعیت تیمش برای زدن گل تساوی را خراب کرد.

اما به نظر می رسد امیلیانو مارتینز محکم کاری کرده تا اگر نظر رونلدو در لحظه آخر عوض شد، پیشاپیش اعصاب او را بهم ریخته باشد. این سنگربان بعد از خراب شدن پنالتی برونو نیز به سمت هواداران یونایتد رفته و خوشحالی کرد.

جالب اینجاست لیونل مسی در جریان رقابت های کوپا چند بار از این دروازه بان تمجید کرده و او را از عوامل موفقیت آلبی سلسته خطاب کرد.گردآوری: گروه ورزش سیمرغ
seemorgh.com/sport
منبع: khabaronline.ir