سیمرغسیمرغ
sport-top-1

تیم ملی فوتبال امید ایران به عنوان یکی از 5 تیم برتر دوم گروه‌های ده‌گانه، به مرحله بعدی مسابقات قهرمانی زیر 23 سال آسیا و مقدماتی المپیک 2016 صعود کرد.

بر اساس مقررات بازی‌های زیر 23 سال آسیا، 10 تیم برتر گروه‌های ده‌گانه مرحله مقدماتی بطور مستقیم به مرحله بعدی مسابقات صعود می‌کنند که تیم ملی امید عربستان هم با پیروزی خود مقابل ایران به عنوان تیم نخست گروه سوم به مرحله بعدی صعود کرد.

همچنین بر اساس مقررات بازی‌های زیر 23 سال آسیا، پنج تیم برتر گروه‌های ده‌گانه مرحله مقدماتی هم به همراه 10 تیم اول گروه‌ها به مرحله نهایی صعود می‌کنند. البته بر اساس قوانین رده‌بندی مسابقات، در گروه‌های پنج تیمی برای ایجاد شرایط برابر با سایر گروه‌ها که چهار تیمی هستند، امتیازات و گل‌های زده مقابل ضعیف‌ترین تیم گروه محاسبه نخواهد شد که در این صورت بدون در نظر گرفتن امتیاز و گل‌های به ثمر رسانده شده توسط تیم ملی امید ایران مقابل نپال، صعود تیم ملی امید کشورمان در مجموع با شش امتیاز و تفاضل گل مثبت هشت به عنوان یکی از پنج تیم برتر دوم گروه‌های ده‌گانه به مرحله بعدی مسابقات قهرمانی زیر 23 سال آسیا و مقدماتی المپیک 2016 قطعی شد.

مرحله بعدی مسابقات با حضور 10 تیم برتر گروه‌ها، پنج تیم برتر دوم گروه‌ها و همچنین قطر به عنوان میزبان مسابقات در مجموع با حضور 16 تیم برگزار خواهد شد.


گردآوری:گروه ورزش سیمرغ
seemorgh.com/sport
منبع:isna.ir 
loading...


نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

ارسال
تازه ترین اخبار ورزشی
دختری که با گریم پسرانه جشن های قهرمانی پرسپولیس را از ورزشگاه دید! عکسدختری که با گریم پسرانه جشن های قهرمانی پرسپولیس را از ورزشگاه دید! عکس

یکی از هواداران پرسپولیس در سه جشن قهرمانی اخیر این تیم در لیگ برتر، دختری بود که با لباس مبدل به ورزشگاه می‌رفت

 
X