بازیگران بی عیب نیستند/ هالیوودی هایی که جای زخم دارند + عکس
 شما را با 10 سلبریتی آشنا می کنیم که زخم های قابل مشاهده ای روی بدن خود دارند و در ادامه دلیل ایجاد شدن آن زخم ها را از زبان خود این اشخاص خواهیم شنید

از کایلی جنر تا هریسون فورد

همه می دانیم که زیبایی تنها به داشتن یک پوست شفاف و بدون مشکل نیست اما گاهی روی چهره یا بدن سلبریتی های مشهور زخم هایی دیده می شود که بسیار جلب توجه کرده و خیلی سریع از خود می پرسید که دلیل ایجاد شدن چنین زخمی چه بوده است. سلبریتی ها نیز مانند ما زخم هایی دارند که از دوران جنگ یا تصادفات و اتفاقاتی که در دوران کودکی برای آن ها رخ داده باقی مانده اند. در ادامه این مطلب قصد داریم شما را با 10 سلبریتی آشنا کنیم که زخم های قابل مشاهده ای روی بدن خود دارند و در ادامه دلیل ایجاد شدن آن زخم ها را از زبان خود این اشخاص خواهیم شنید.
 

شارون استون

شارون استون، ستاره کهنه کار هالیوود زخمی که روی گردن خود دارد را معمولاً با آرایش، ویرایش عکس و یا دستمال گردن و لباس های یقه دار می پوشاند اما این زخم چنان مشهور شده که در فضای اینترنت به آن پرداخته شده و حتی وبسایتی با این نام (www.sharonstonesscar.com) ساخته شده که به علت ایجاد این زخم پرداخته است.

عیب بازیگران,عیب سلبریتی ها,عیب هنرپیشه ها,ظاهر زشت هالیوودی ها,جای زخم,جای زخم بدن بازیگران,اثر زخم,شارون استون
شارون استون

ظاهراً شارون استون در جوانی مشغول اسب سواری بوده که با طناب رخت آویز برخورد کرده و این برخورد باعث ایجاد شدن زخمی عمیق در گردن او شده است.

سیلوستر استالونه

کسانی که از دیرباز با سیلوستر استالونه و فیلم های او آشنایی دارند بدون شک متوجه زخمی که روی شقیقه راست او وجود دارد شده اند. این چنین زخم هایی هنگام تلاش برای کمک به زایمان با استفاده از انبرک ایجاد می شدند، تکنیکی که البته امروزه دیگر وجود ندارد. در واقع همین زخم بوده که به استالونه سبک سخن گفتن و صدای خاصش را داده است زیرا پزشکان با این عمل خود باعث شدند که یکی از اعصاب صورت استالونه قطع شده و قسمت پایین نیمه سمت راست صورت او فلج شود.

عیب بازیگران,عیب سلبریتی ها,عیب هنرپیشه ها,ظاهر زشت هالیوودی ها,جای زخم,جای زخم بدن بازیگران,اثر زخم,سیلوستر استالونه
سیلوستر استالونه

البته این تنها یکی از کوچکترین زخم ها و آسیب هایی است که این ستاره باسابقه هالیوود دارد. در کارنامه صدمات او حتی شکستگی گردن و یا زخم ساق پا با ۷۰ بخیه نیز دیده می شود. استالونه خود در این باره چنین گفته است:” هر دو شانه ام ضربه شدید خورده اند، گردنم نیز همین طور، دو جراحی کمر داشته ام، تاندون های آشیل پاره شده و حالا هم این- تاندون نازک نی- که پاره شده است”.

بیشتر بدانید : شایعه ای که سیلوستر استالونه تکذیب کرد و احمقانه خواند

کایلی جنر

وقتی که کایلی جنر، سوپرمدل و ستاره سریال های ریالیتی شود همراه با نامزدش، تراویس اسکات، روی جلد مجله GQ ظاهر شد، زخم بزرگ و بلند روی رانش توجه بسیاری به خود جلب کرد. این ستاره ۲۰ ساله که به زودی به جمع میلیاردرهای جهان می پیوندد هیچگاه سعی نکرده زخم خود و دلیل بوجود آمدن آن را پنهان کند. وی اعتراف کرده که این زخم را در طول بازی قایم باشک با خواهرش، کندال، برداشته است.

عیب بازیگران,عیب سلبریتی ها,عیب هنرپیشه ها,ظاهر زشت هالیوودی ها,جای زخم,جای زخم بدن بازیگران,اثر زخم,کایلی جنر
کایلی جنر

کایلی در این باره چنین گفته است:” زمانی که ۵ سال داشتم، من و خواهرم در حال بازی قایم باشک بودیم و من در داخل یک فضای تنگ قایم شده بودم. بعد از مدتی که خواهرم نتوانست مرا پیدا کند باید از سطح تیزی که از یک درب بزرگ بیرون زده بود بالا بیایم. اما ناگهان افتادم و میله ای در پایم فرو رفت. سعی کردم میله را از پایم بیرون بکشم اما این کار باعث شد که کل رانم پاره شود. البته اکنون بزرگ که شده ام این زخم کوچکتر شده است”.

جونا هیل

شاید شما هم متوجه این زخم نشده باشید اما جونا هیل زخمی بسیار بزرگ و ناخوشایند روی آرنج دست راست خود دارد. اگر شما هم فکر می کنید که این زخم داستانی بسیار دردناک دارد درست فکر کرده اید. وی این زخم را «یکی از بزرگ ترین چیزها در زندگی» خود می داند. به گفته هیل، ردر سن ۱۵ سالگی در حال رانندگی پشت یک ماشین اجاره ای بود، در حالی که دستش را از شیشه باشین بیرون برده بود. دوستش برای شوخی با فرمان ماشین بازی می کند و این کار باعث چپ شدن ماشین می گردد و دست هیل روی آسفالت کشیده می شود.

عیب بازیگران,عیب سلبریتی ها,عیب هنرپیشه ها,ظاهر زشت هالیوودی ها,جای زخم,جای زخم بدن بازیگران,اثر زخم,جونا هیل
جونا هیل

هیل در بیمارستان به هوش می آید و می شنود که پزشکان در مورد قطع کردن دست او صحبت می کنند و این حادثه باعث شد که هیل افکار خود را تغییر دهد. وی می گوید که بعد از این حادثه ” به خودم گفتم که دیگر والدینم را دچار مشکل نخواهم کرد. باید معروف شوم. باید این کارم را جبران کنم و کاری که با آن ها کرده ام را با کمی بهتر بودن تلافی کنم. از این رو هر روز به این زخم نگاه می کنم و این موضوع به من یادآوری می کند که باید سخت تلاش کنم”.

هریسون فورد

هنگام بازی در فیلم «دختر شاغل» (Working Girl) شخصیت هریسون فورد در اثر سوراخ شدن گوش و برخورد چانه اش با زمین بیهوش می شود. در «آخرین جنگ صلیبی» (The Last Crusade) شخصیت ایندیانا جونز جوان در اثر ضربه شلاق چانه خود را پاره می کند  اما زخمی که روی چانه هریسون فورد وجود دارد واقعاً از کجا آمده است.

عیب بازیگران,عیب سلبریتی ها,عیب هنرپیشه ها,ظاهر زشت هالیوودی ها,جای زخم,جای زخم بدن بازیگران,اثر زخم,هریسون فورد
هریسون فورد

به گفته خود او، فورد در سال ۱۹۶۴ در حال رانندگی بدون بستن کمربند ایمنی بود که بعد از برخورد با یک باجه تلفن، چانه اش به شدت به فرمان خورده  و مدت ها در همین حالت کنار جاده می ماند تا این که یکی او را به بیمارستان می رساند. در بیمارستان یک عمل جراحی اضطراری روی چانه او صورت می گیرد و همین موضوع باعث می شود که جای زخم او هنوز هم قابل رویت باشد.

بیشتر بدانید : 7 نکته که هرگز درباره هریسون فورد نمی دانستید!

سیل

شایعات بسیاری در مورد زخم های روی صورت سیل، خواننده نیجریایی تبار وجود دارد. برخی آن ها را نتیجه حمله افراد نژادپرست در خیابان و برخی دیگر زخم هایی ناشی از مراسم سنتی در دوران کودکی می دانند اما واقعیت چیز دیگری است.

عیب بازیگران,عیب سلبریتی ها,عیب هنرپیشه ها,ظاهر زشت هالیوودی ها,جای زخم,جای زخم بدن بازیگران,اثر زخم,سیل
سیل

سیل به نوعی بیماری سل جلدی مبتلاست که باعث التهاب و زخم پوستی، ایجاد شدن زخم و ریزش موی او شده است. در چنین شرایطی است که بیمار با زخم های پروانه ای شکل روی صورت و بینی خود مواجه می شود. خوشبختانه در دهه سوم زندگی این بیماری سیل درمان شد اما تاثیر مخرب آن هنوز در صورت او دیده می شود.
 

مایکل کی ویلیامز

مایکل کی ویلیامز همیشه در سریال ها و فیلم هایی که حضور داشته نقش شخصیت های سرسخت و خشن را بازی کرده است و زخم هایی که روی صورت خود دارد به او کمک کرده که بیشتر در این نقش ها جا بیفتد. واقعیت این است که این زخم ها در یک درگیری در کلوب شبانه در روز تولد ۲۵ سالگی ویلیامز و با ضربه تیغ اصلاح ایجاد شده است.

عیب بازیگران,عیب سلبریتی ها,عیب هنرپیشه ها,ظاهر زشت هالیوودی ها,جای زخم,جای زخم بدن بازیگران,اثر زخم,مایکل کی ویلیامز
مایکل کی ویلیامز

وی نزدیک بود در اثر این جراحات جانش را از دست بدهد اما در نهایت زخم هایش مسیر زندگی او را به سمت شهرت تغییر دادند. وی ابتدا به خاطر زخم هایش نقش هایی ترسناک در موزیک ویدیوها بدست آورد و سپس رفته رفته به یک چهره مشهور در سریال های تلویزیونی تبدیل شد.

کاترین زتا جونز

زخم گردی که روی گردن کاترین زتا جونز وجود دارد بسیار ریز است که به جراحی نای مربوط می شود. این جای زخم را می توان به آسانی با یک جراحی زیبایی ساده برداشت اما جونز می خواهد که این زخم را حفظ کند.

عیب بازیگران,عیب سلبریتی ها,عیب هنرپیشه ها,ظاهر زشت هالیوودی ها,جای زخم,جای زخم بدن بازیگران,اثر زخم,کاترین زتا جونز
کاترین زتا جونز

وی در این باره چنین می گوید:” گریمورها همیشه سعی دارند که آن را بپوشانند اما من نمی خواهم آن را پنهان کنم. اگر این زخم را نداشتم امروز اینجا نبودم”.

بیشتر بدانید : کاترین زتا جونز مبتلا به یک بیماری روانی است!!

تینا فی

تنیا فی که بازیگری مشهوری در عرصه تلویزیون است در مورد زخم صورتش به ندرت صحبت می کند و البته دلیل قانع کننده ای نیز برای این رفتار خود دارد. فی می گوید که در سن ۵ سالگی در حیاط خانه پدری اش مشغول بازی بوده که یک غریبه با چاقو صورت او را پاره می کند و این زخم از همان هنگام با وی بوده است.

عیب بازیگران,عیب سلبریتی ها,عیب هنرپیشه ها,ظاهر زشت هالیوودی ها,جای زخم,جای زخم بدن بازیگران,اثر زخم,تینا فی
تینا فی

اگر چه این مرد غریقه هیچگاه پیدا نشد اما فی می گوید که زخم صورتش تنها بعد از ورود به عرصه بازیگری باعث ناراحتی وی شده است. وی امروزه از گریم یا زوایای خاص دوربین برای پنهان کردن زخم روی صورتش استفاده می کند.

 کالی کوکو

کالی کوکو که همه او را با سریال «تئوری بیگ بنگ» می شناسند روی شانه خود زخم هایی دارد که در نتیجه یک جراحی اورژانسی در سال اخیر شکل گرفته اند.

عیب بازیگران,عیب سلبریتی ها,عیب هنرپیشه ها,ظاهر زشت هالیوودی ها,جای زخم,جای زخم بدن بازیگران,اثر زخم,کالی کوکو,زخم کالی کوکو 
کالی کوکو

اما این تنها زخمی نیست که کوکو دارد زیرا طرفداران سریال بدون شک متوجه زخم بزرگی که روی قسمت جلوی مچ پای چپ اوست نیز شده اند. وی این زخم را در سال ۲۰۱۰ و پس از افتادن از اسب برداشته است.


 

گردآورى: گروه فرهنگ و هنر سيمرغ
www.seemorgh.com/culture
منبع: rooziato.com