درآمد فوق العاده بالای ستاره های جهان!! + عکس
تا به حال به درآمد روزانه سلبریتی ها فکر کرده اید؟ اگر دوست دارید بدانید که درآمد برخی از ستاره های ثروتمند جهان در روز چقدر است، با ما در ادامه مطلب همراه باشید

از ادل تا آلتون جان: درآمد نجومی سلبریتی ها در یک روز

شاید باورتان نشود اما درآمد برخی از ستاره های هالیوود در یک روز، حتی از درآمد کل عمر برخی افراد هم بیشتر است. ستاره ها هر کدام از راههای مختلفی کسب درآمد می کنند، اگر دوست دارید بدانید که درآمد برخی از ستاره های ثروتمند جهان در روز چقدر است، با ما در ادامه مطلب همراه باشید.

بیشتر بدانید : سلبریتی هایی که بیشترین درآمد را دارند : از جورج کلونی تا دواین جانسون

جی کی رولینگ: 197000 پوند

جی کی رولینگ پردرآمدترین ستاره بریتانیایی و سومین ستاره پردرآمد جهان است. درآمد روزانه او برابر با درآمد 7 سال و نیم یک کارگر معمولی ست. او این شهرت و ثروت را از انتشار مجموعه کتاب های هری پاتر به دست آورده است.

جی کی رولینگ
جی کی رولینگ

از آنجا که این ستاره فقر و سختی های زیادی را در زندگی اش تجربه کرده، سعی می کند که در این دوران نیازمندان را از یاد نبرد. او مقداری از سرمایه خود را صرف خیریه ها می کند. از طرف دیگر، تمام مالیات های خود را بدون این که برای کاهش میزان آن ذره ای تلاش کند، می پردازد.

ادل: 143000 پوند

اگر شما یک کارمند ساده باشید، برای به دست آوردن پولی که ادل در یک روز به دست می آورد، باید حدود 5 سال و 5 ماه و 5 روز کار کرد.

ادل
ادل

این ستاره 30 ساله اهل لندن، مقداری از سرمایه خود را صرف خیریه ها مانند بیماران اوتیسم و... می کند.

بیشتر بدانید : ادل پر درآمدترین خواننده هالیوودی شد

التون جان : 125000 پوند

التون جان از ستاره های دیگری است که درآمد روزانه بالایی دارد. طبق گزارشات مجله فوربز، او روزانه 125000 پوند در می آورد که مساوی با 4 سال و 8 ماه کار کردن یک کارمند ساده است.

التون جان
التون جان

او علاوه بر اجراهای زنده، از نوشتن ترانه، آهنگ سازی و حضور در شوهای تلویزیونی نیز کسب درآمد می کند.

پل مک کارتنی: 112000 پوند

خواننده و آهنگساز موسیقی راک انگلیسی و عضو گروه افسانه‌ ای «بیتلز»، از برترین آهنگسازان موسیقی راک سده بیستم میلادی است که درآمد روزانه او برابر با درآمد 4 سال و 3 ماه یک کارمند است.

پل مک کارتنی
پل مک کارتنی

او هنوز هم که هنوز از فروش آلبوم هایش پول در می آورد. گذشته از فعالیت در دنیای موسیقی، مک‌ کارتنی همچنین یک نقاش، هنرپیشه و مدرس موسیقی است.

کالوین هریس: 101000 پوند

کالوین هریس، در سن 33 سالگی، یکی از پردرآمدترین دی جی های جهان شد. او با اجراهایش در لاس وگاس، در کنار شرکت در فستیوال ها و شوهای مختلف، درآمدی برابر با 3 سال و 10 ماه یک کارمند را دارد.

کالوین هریس
کالوین هریس

لوئیز همیلتون: 95000 پوند

لوئیز همیلتون راننده انگلیسی مسابقات فرمول یک، با 62 برد جهانی تبدیل به یکی از پردرآمدترین ستاره های جهان شده است.

لوئیز همیلتون
لوئیز همیلتون

او همچنین در همکاری با برندهای مشهوری چون لورئال، پوما و بوز درآمد خوبی به دست می آورد که برابر با 3 سال و 7 ماه کار یک کارمند است.

سایمن کاول: 90000 پوند

سایمن کاول در دنیای موسیقی جایگاه ویژه ای برای خود باز کرده است، اما در واقع تاسیس برند شخصی اوست که بر درآمدش افزوده است.

سایمن کاول
سایمن کاول

در کنار آنها، سایمن با حضورش در شوهایی چون «Got Talent» یا «X-Factor» نیز پولی به دست می آورد که برابر با درآمد 3 سال و 5 ماه یک کارمند است.

اد شیرن: 77000 پوند

اد شیرن خواننده، ترانه سرا و تهیه کننده اهل انگلستان است. او بیشترین درآمد خود را از موسیقی به خصوص تورها و تخفیف هایی که برای خرید آلبوم هایش می گذارد، به دست می آورد.

اد شیرن
اد شیرن

موزیک ویدئو او از لحاظ پخش در اسپاتیفای به بیش از یک میلیارد استریم دست یافت و در طول۱۲ هفته در رتبه ۱ جدول ۱۰۰ آهنگ داغ بیلبورد قرار گرفت. او با به دست آوردن 77 هزار پوند در روز، درآمدی برابر با درآمد 2 سال و 11 ماه یک کارمند معمولی را دارد.

بیشتر بدانید : پردرآمدترین سلبریتی ها در اینستاگرام با تعداد فالوور بالا + عکس

بیشتر بدانید : سلبریتی هایی که تبدیل به ماشین پولساز شده اند + تصاویر


گردآوری : گروه فرهنگ و هنر سیمرغ
seemorgh.com/culture
منبع : زندگی ایده آل