عکس های لو رفته جنیفر لوپز در کنار مارک آنتونی + جزئیات
 در حالی که شایعات در مورد بازگشت جنیفر لوپز و بن افلک به هم بیشتر می شود، تصاویری از جینفر و مارک آنتونی در حال خوردن ناهار منتشر شده است

رابطه جنیفر لوپز با شوهر سابقش

هنوز شایعات رابطه مجدد جنیفر لوپز با بن افلک (یکی از همسران سابقش) در شبکه های مجازی دست به دست می شد که عکس های جنیفر با مارک آنتونی (همسر سابقش) در هتلی در میامی در حال خوردن قهوه منتشر شد. 

جنیفر لوپز و مارک آنتونی در سال 2004 ازدواج کردند و صاحب دوقلوهای 13 ساله به نام اما و مکس شدند و 10 سال پس از ازدواجشان، در سال 2014 از یکدیگر جدا شدند.  و دوقلوهای 13 ساله اما و مکس مشترک هستند. رابطه ی این زوج از زمان طلاق تاکنون همچنان دوستانه باقی مانده به طوری که گفته می شود آنتونی پس از جدایی اخیر جنیفر لوپز با الکس رودریگز ، شانه ای برای حمایت از لوپز بود.

جنیفر لوپز و همسر سابقش مارک آنتونی
جنیفر لوپز و همسر سابقش مارک آنتونی

در این ملاقات، جنیفر لوپز یک لباس ورزشی سفید و ست شلوار استرچ ، و همچنین گوشواره های حلقه ای مارک تجاری خود را به تن کرده. در حالی که مارک شلوار خاکی ، یک تی شرت سفید و پیراهن تیره و یک کلاه بیس بال نارنجی Miami Marlins پوشیده بود. در تصاویر منتشر شده این زوج سابق با یکدیگر گپ دوستانه می زدند ، آب بطری و قهوه را سفارش دادند.

مارک آنتونی و جنیفر لوپز
مارک آنتونی و جنیفر لوپز

یک منبع درباره آن ها گفت: “بسیاری از مهمانان هتل، جنیفر لوپز ستاره فیلم هاستلرز را شناختند و وی با هر کسی که به او نزدیک می شد بسیار خوب و خوش برخورد رفتار می کرد. “آنها قهوه سفارش دادند”.

جینفر لوپز و مارک آنتونی  
جینفر لوپز و مارک آنتونی و فرزندانشان

قبل از این، جنیفر لوپز در میامی و در اقامتگاه شخصی خود با بن افلک دیدار کرده بود و عکس های از این زوج در حالی که از پله ها پایین می رفتند منتشر شد. و امیدولاری در میان طرفداران این دو سلبریتی ایجاد شد که بار دیگر رابطه ای عاشقانه بین جنیفر و بن شکل گرفته باشد. جنیفر لوپز و بن افلک در سال ۲۰۰۴ از هم جدا شده بودند و پس از این جدایی، جنیفر با مارک آنتونی ازدواج کرد.

جنیفر و بن افلک هنگام بازی در فیلم Gigli در سال ۲۰۰۲ را هم آشنا شده و همان سال در ماه نوامبر نامزدی خود را علنی کردند. قرار بود این دو در سپتامبر ۲۰۰۳ با هم ازدواج کنند اما به خاطر توجه بیش از حد رسانه ها، مراسم ازدواج خود را لغو کردند. بن ۴۸ ساله در هفته های اخیر در منزل جنیفر در لس آنجلس دیده شده و پیش از سفر به مونتانا در مراسم VAX Live: The Concert to Reunite the World نیز در کنار هم شرکت کردند.

یک منبع نزدیک به این دو گفته است: «او [بن افلک] در خانه او [جنیفر لوپز] مانده و جنیفر قصد دارد در اینستاگرام اعلام کند که این دو نزد هم بازگشته اند. همه چیز به زمان بستگی دارد». بن در مورد جنیفر گفته است: « تو کجا چشمه جوانی را قایم کرده ای؟ چرا شبیه همان چیزی هستی که در سال ۲۰۰۳ بودی در حالی که من  در بهترین حالت شبیه یک چهل و چند ساله هستم؟». بن در ادامه در مورد جنیفر گفته است: «او استعداد فوق العاده ای دارد اما برای موفقیتش سخت تلاش کرده است و بسیار برایش خوشحالم که در نهایت به آن چیزی که لیاقتش را داشته رسیده است»

 

بیشتر بدانید : مروری بر تمام ازدواج های جنیفر لوپز + عکس

بیشتر بدانید : جنیفر لوپز: دو ازدواج اولم را اصلا حساب نمی کنم!!

بیشتر بدانید : ازدواج ناگهانی جنیفر لوپز و آرمی همر + عکس

بیشتر بدانید : جنیفر لوپز از نامزدش جدا شد؟!

بیشتر بدانید : واکنش جنیفر لوپز به خبر جدایی اش از الکستهیه و ترجمه: گروه فرهنگ و هنر سیمرغ
seemorgh.com/culture
اختصاصی سیمرغ