مهتاب کرامتی قرار بود در «آینه شمعدون» نقش زن مرد نمایی به نام حشمت را بازی کند که همه از بچگی او را به عنوان یک پسر می شناختند.

پس از آنکه اداره کل نظارت و ارزشیابی سازمان سینمایی با اعمال تغییراتی مجوز ادامه فیلم برداری فیلم «آینه شمعدون» به کارگردانی بهرام بهرامیان را صادر کرد ابهاماتی درباره چگونگی ادامه کار و حضور بازیگران این فیلم به وجود آمد.

با پیوستن محسن تنابنده، احمد مهران فر و مهران احمدی به سریال پایتخت 2 و حضور رضا عطاران سر پروژه دهلیز به کارگردانی بهروز شعیبی، این سوال مطرح شد که آیا بازیگران این فیلم فرصت آن را دارند که برای ادامه فیلمبرداری آینه شمعدون با گروه همکاری کنند یا خیر.

 محمد کمالی پور تهیه کننده آینه و شمعدون در گفتگو با خبر سینما مشکلات حضور این بازیگران در ادامه تولید آینه شمعدون را حل شده می داند. به گفته کمالی پور رضا عطاران در قراردادی که با فیلم دهلیز بسته است بندی را لحاظ کرده که بر طبق آن با شروع دوباره فیلمبرداری آینه شمعدون او سر صحنه این فیلم حاضر خواهد شد و تا امروز که ده روز از شروع مجدد فیلمبرداری گذشته عطاران در همه آفیش هایی که از سوی گروه تولید شده حضور داشته است.


کمالی پور ادامه داد:« مهران احمدی، احمد مهران فر و محسن تنابنده هم بخش های زیادی از بازی شان باقی نمانده، طبق هماهنگی هایی که با گروه تولید پایتخت 2 انجام دادیم، احمدی و مهران فر در یکی دو روز آینده جلوی دوربین خواهند رفت و بازیشان تمام می شود و تنابنده هم ظی روزهای آینده بازی اش را در فیلم تمام خواهد کرد.» به این ترتیب کمالی پور تمام اخبار مبنی بر عدم حضور بازیگران اصلی فیلم در بخش دوم فیلمبرداری آینه شمعدون را تکذیب کرد.

 
اما به گفته کمالی پور مهم ترین اتفاق در اعمال اصلاحیه های اداره کل نظارت و ارزشیابی حذف کامل نقشی است که قرار بود مهتاب کرامتی آن را بازی کند. کرامتی قرار بوده در آینه شمعدون نقش زن مرد نمایی به نام حشمت را بازی کند که همه از بچگی او را به عنوان یک پسر می شناختند. البته شایعاتی هم وجود داشت که بر طبق آن نقش لیلا بلوکات هم دچار تغییراتی شده که کمالی پور این مساله را تکذیب می کند.


تهیه کننده آینه شمعدون راش هایی که تا به حال از فیلم گرفته شده را قابل استفاده می داند و می گوید:« قسمت هایی که قبل از توقف کار گرفته بودیم مشکلی ندارد و می توانیم از آن ها استفاده کنیم.»


اما مهم ترین نکته ای که وجود دارد این است که آیا فیلم به جشنواره فجر می رسد یا نه. کمالی پور با بیان اینکه نسخه اولیه فیلم را برای بازبینی به دفتر جشنواره فجر فرستاده، می گوید:«هدف اول ما این است که فیلم خوبی ساخته شود، به همین دلیل هم یک و نیم میلیارد هزینه فیلم کرده ایم. کار به علت تعدد لوکیشن ها و بازیگران زیادی که داریم بسیار سنگین است. تمام تلاش مان این است که بتوانیم با حفظ کیفیت فیلم را به جشنواره فجر برسانیم ولی مطمئنا حاضر نخواهیم شد به هر قیمتی و با هر کیفیتی فیلم را جشنواره فجر برسایم. چون همان گونه که گفتم اولویت ما ساخت فیلم خوب است.»


آینه شمعدون سومین تجربه بهرام بهرامیان پس از فیلم های آل و پریناز در سینماست و رضا عطاران، محسن تنابنده، احمد مهران فر، پانته آ بهرام، مهران احمدی و لیلا بلوکات بازیگران اصلی این فیلم هستند. فیلم داستان عقیم شدن یک الاغ توسط صاحبش است، صاحبی که قبلا در سیرک کار می کرده است.گردآوری:گروه فرهنگ و هنر سیمرغ
www.seemorgh.com/culture
منبع:inn.ir


مطالب پیشنهادی:
امضای کدام چهره معروف بیش از همه جعل شده است؟
آقای خواجه امیری تولدتون مبارک
مشکلات خط فارسی حل‌شدنی است؟
آقای شهریاری چرا می خواهید با "فیتیله ای ها" همراه شوید؟
منتخب داستانهای پلیسی هیچکاک را بخوانید
 
loading...


نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

ارسال
تازه ترین اخبار فرهنگ و هنر
«بختک» تجاوز جنسی محارم: در تماشاخانه مهرگان + عکس «بختک» تجاوز جنسی محارم: در تماشاخانه مهرگان + عکس

از 23 اردیبهشت ماه، تماشاخانه مهرگان، میزبان نمایشی با موضوع تجاوزهای خانوادگی با عنوان "بختک" شده است

 
X