بهروز افخمی مجری برنامه هفت شد؟
مدیر گروه اجتماعی شبکه سه درباره گزینه‌های مدنظر برای اجرای برنامه تلویزیونی «هفت»، تأکید کرد هنوز مجری و تهیه کننده برنامه «هفت» انتخاب و مشخص نشده‌اند.

مجری هفت مشخص شد؟

ناصر کریمان درباره گزینه هایی نظیر بهروز افخمی که برای اجرای برنامه تلویزیونی «هفت» مطرح می شوند گفت: این‌ها برداشت هایی است که در سایت ها و پایگاه های خبری مطرح می شود و تنها گمانه زنی است.

وی تأکید کرد: تیم کارشناسی شبکه سه درباره مجری برنامه «هفت» و همچنین ساختارهای این برنامه هنوز به جمع بندی کاملی نرسیده است و به محض مشخص شدن ترکیب و ساختار این برنامه، حتما این نکات در یک مصاحبه اعلام خواهند شد.

مدیر گروه اجتماعی شبکه سه متذکر شد: تیم سازنده برنامه «هفت» و مجری آن باید از افراد متخصص باشد و سعی ما این است که با انجام کار کارشناسی بتوانیم بهترین انتخاب را داشته باشیم و بهترین برنامه تلویزیونی در زمینه سینما را اجرا کنیم.

کریمان با بیان اینکه ما در این زمینه به ابزاری نیازمندیم و باید رایزنی هایی داشته باشیم، افزود: سعی ما بر این است که تا قبل از نیمه شهریورماه مجری برنامه را معرفی کنیم.

مدیر گروه اجتماعی شبکه سه سیما در پایان یادآور شد: مجری و تهیه کننده برنامه باید ۲ فرد مجزا باشند. برنامه با فرم و ساختار جدیدی معرفی خواهد شد و اطلاع رسانی در این زمینه نیز انجام می‌شود.


گردآوری : گروه فرهنگ و هنر سیمرغ
seemorgh.com/culture
منبع : mehrnews.com