انتقاد شدید ابراهیم حاتمی کیا از یالثارات: اگر کاری نکنیم بی غیرت هستیم!
ابراهیم حاتمی کیا در جشن منتقدان سینمای ایران پس از دریافت جایزه بهترین کارگردانی به انتقاد از نشریه یالثارات پرداخت و از همه خواست واکنشی به این نشریه نشان دهند.

انتقاد ابراهیم حاتمی کیا از نشریه یالثارات

ابراهیم حاتمی کیا به مطالب اخیر نشریه یالثارات واکنش نشان داد.

ابراهیم حاتمی‌کیا که جایزه بهترین کارگردانی جشن منتقدان را گرفت، گفت: «می خواستم بگویم قسم به قلم..عزیزان اینجا صاحب قلم و اندیشه, محترمند. دیروز خبردار شدم و دیدم حرمت قلم اینقدر زایل می شود جز اینکه همه باید به این واکنش تندی داشته باشیم نیست. نمی دانم این خشونت از کجا می آید؟ این قلم در خلوتگاه خودش هم چنین چیزهایی نباید بنویسد.»

حاتمی‌کیا در ادامه انتقادهای خود نشریه یالثارات اضافه کرد: «متاسفم در کشوری زندگی می کنم که با خون حسین (ع) این‌چنین بازی می شود... من کم نواخته نشدم از این مجله از زمانی که یک صفحه بیشتر نبود... اگر معذرت نخواهند یا کسی واکنش نشان ندهد به نظرم این بی غیرتی است!»

معترض بعدی پیمان معادی بود که جایزه بهترین بازیگر نقش اول مرد را برد. او خطاب به مانی حقیقی گفت:
«می دانی که سالهاست خانوادگی با تو , ترانه علیدوستی و اصغر فرهادی رابطه خانوادگی دارم. اینجا به نمایندگی از سینمایی که آدم هایش بسیار با شرافت است می گویم تمام قد از شما, شرف و نجابتتان دفاع می کنم و نوکر شما سه تا هم هستم...درود به شرف شما آقای ابرهیم حاتمی کیا.»


گردآوری:گروه سرگرمی سیمرغ
seemorgh.com/entertainment
منبع: entekhab.ir