تازه ترین اخبار فرهنگ و هنر

لیلا اوتادی در برنامه «هفت» حضور داشت و حرف های جنجالی بی سابقه ای زد.

صحبت های لیلا اوتادی در برنامه هفت

لیلا اوتادی درخصوص حضور در عرصه بازیگری گفت:
من سینما را بدون هیچ پشتوانه خانوادگی شروع کردم. روابط و موروثی بودن در سینما نیز مانند همه مشاغل در ایران است و بیشتر به فرزندان خود نقش می دهند! اما من نه پدر تهیه کننده و نه مادر کارگردان دارم و تا اینجا با تلاش خود پیش آمدم. در ایران برخلاف دنیا عموما برای بازیگران جوان خانم نقش های خوب نوشته نمی شود. برای خانم های مسن نقش های بهتری وجود دارد. من همیشه می گویم اتفاقا پیری در سینمای ایران خوب است و امیدوارم زودتر به سنی برسیم که نقش های خوب برای ما نوشته شود.

این بازیگر سینما و تلویزیون در ادامه گفت:
من شخصا به مافیای بازیگری در سینمای ایران به این صورت که کسی را در لیست سیاه قرار دهند یا بلاک می کنند اعتقاد ندارم. بلکه بیشتر راس هرم هایی وجود دارند که سعی می کنند عوامل را آنگونه که می خواهند بچینند. این اصولا درباره تهیه کنندگان نیست و دو سه نفر بازیگر مرد و اخیرا یک خانم کوچولو مافیای سینمای ایران شده اند!

لیلا اوتادی در ادامه باران کوثری را خانم کوچولو خواند و بدون آوردن صریح نام او، به کنایه گفت:
برای من بسیار عجیب است که چطور یک خانم جوان در سن و سال من می تواند این چنین کست بچیند و عوامل جلو و پشت دوربین را تعیین کند! من تاکنون در هیچ یک از مراسمات جشنواره فیلم فجر در این ۱۵ سال شرکت نکرده ام، چون فکر می کنم در آنجا نیز مافیا وجود دارد. هرچند ممکن است این اظهارنظر من سبب شود برای همیشه به من جایزه ندهند اما برایم مهم نیست.

اشاره اوتادی احتمالاً به نقش باران کوثری در برخی پروژه های سینمایی از جمله فیلم های سینمایی اخیر رضا درمیشیان است. اوتادی که معمولاً با نقدهای مثبتی از سوی رسانه ها و منتقدان مواجه نشده، در ادامه به خبرنگاران حمله کرد و گفت:
خبرنگاران سینمایی باسواد تعداد معدودی هستند و همیشه سعی کرده ام از این فضاها دوری کنم.

اوتادی در ادامه مجدداً به سراغ باران کوثری آمد و گفت:
من با این مسئله که تنها ۵ نفر هستند که از یک فیلم به فیلم بعدی می روند مخالفم و هیچ گاه درون یک مافیا نرفته ام. معتقدم این شیوه انتخاب کست سبب می شود مردم کم کم خسته شوند و شکستن نقش ها برای هم بازیگران و هم مردم جذاب خواهد بود. من به شخصه سعی کرده ام بدون این روابط در سینما کار کنم. یا خدا می خواهد یا نمی خواهد. فکر می کنم نهایتا از انتخاب ها، تقدیرها و زندگی اش آنچه که خدا خواسته راضی باشد.

 

گردآوری: گروه فرهنگ و هنر
seemorgh.com/culture
منبع: 24onlinenews.ir

 

 

 


loading...
loading...نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

دیدگاه‌ها  
-11395-12-22 13:44
خودت جای باران کوثری بودی از موقعیتت استفاده نمیکردی؟ تو از همه این بازیگران مغرورتر و بدتری! بازیت نمیدن میسوزی؟
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
-11395-12-22 15:15
یعنی بازی نابازیگری مثل خودش رو با باران کوثری بی همتا مقایسه میکنه ؟؟؟!!!!! چه رووویی!!
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
1396-08-22 13:37
fبه نظر من اصلا بازی خانم اوتادی به دل نمیشینه ولی باران کوثری بسیار باور پذیر ایفای نقش میکند و من هر جا ایشان بازی میکنند با کمال میل نگاه میکنم
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
1396-10-12 18:43
چون خودش از خانواده ..... بوده، به دخترهایی که پدر ومادرشان مشهور یا مهم هستند حسادت می کنه.
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
تازه ترین اخبار فرهنگ و هنر
واکنش رضا گلزار، رامبد جوان و نیکی کریمی به درگذشت عزت الله انتظامی + عکس
رامبد جوان، رضا گلزار، حمید فرخ‌نژاد، بهرام رادان و نیکی کریمی با انتشار پست‌هایی در اینستاگرام خود، درگذشت عزت‌الله انتظامی را تسلیت گفتند


 

X