رامبد جوان که ماهی پر از حادثه را گذراند و هیچگاه این‌قدر محبوبیتش بین مردم پایین نبود، در شرایطی که درباره ادامه پروژه «خندوانه‌»اش حرف و حدیث بسیار است با سینما برمی‌گردد

رامبد جوان مجوز ساخت «سال نو» را گرفت

رامبد جوان که همچنان در تورنتو به سر می‌برد و هنوز توفان حملات به او برای تولد فرزندش در کانادا فروکش نکرده، صاحب پروانه ساخت فیلم جدیدی شده به نام «سال نو».

بیشتر بدانید : رامبد جوان ممنوع التصویر شد؟!

او در سال‌های اخیر فیلم‌هایی چون «نگار» و «قانون مورفی» را ساخته و اکران کرده. کارهایی که همزمان با «خندوانه» ساخته و پخش شدند.

اما حالا در شرایطی برای «سال نو» مجوز گرفته که شایعات بسیاری درباره پایان دوره همکاری‌اش با تلویزیون سر زبان‌هاست. اینکه به دلیل انتقادات از او برای انتخاب نکردن ایران به عنوان محل تولد فرزندش و موجی که ایجاد شده، صداوسیما تمایلی برای ادامه دادن «خندوانه» حداقل این روزها ندارد، صاحب مجوز ساخت «سال نو» شده است. فیلمی که احتمالا برای مهرماه کلید زده می‌شود و جوان در دفتر فیلمسازی مشترکش با مرتضی شایسته آن را خواهد ساخت.

این دو البته برای روزهای خلوتی اکران هم فیلم کمدی با شانس فروشی بالا از مجید صالحی را در نوبت اکران دارند که نقش اول آن رضا عطاران است.

 

بیشتر بدانید : ژست های خنده دار رامبد جوان و نگار جواهریان روی فرش قرمز جشنواره فجر 97

بیشتر بدانید : نظر کاربران اینستاگرام راجع رامبد جوان و نگار جواهریان عوض شد!!

بیشتر بدانید : واکنش امیرمهدی ژوله به سفر رامبد جوان و همسرش به کانادا + عکس

بیشتر بدانید : نام خنده داری که مادرِ نگار جواهریان روی رامبد جوان گذاشته؟!

 

گردآوری: گروه فرهنگ و هنر سیمرغ
seemorgh.com/culture
منبع: khabaronline.ir


 
 

پربیننده های این بخش

 
X