چی بپوشم؟پاسخ به یکی از رایج‌ ترین سوالات خانمها قبل از رفتن به مهمانی‌
برای پاسخ دادن به یکی از رایج‌ ترین سوالات خانم‌ها قبل از رفتن به مهمانی‌ های زنانه پیشنهادهایی هیجان‌ انگیز داریم

چی بپوشم؟!

بیشتر ما خانم‌ها حتی اگر کمدی پر از لباس‌های نو و پوشیده نشده داشته باشیم، یک سوال همیشه ذهن‌مان را قبل از رفتن به یک مهمانی زنانه، عروسی و... درگیر می‌کند، این‌که «چی بپوشیم؟!». در این مطلب به شما پیشنهادهایی خواهیم داد تا با خیال راحت و بدون هزینه‌های اضافی، لباس جدید بپوشید و در مهمانی‌ها آراسته حاضر شوید.

بیشتر بدانید : ست کردن لباس بهاری به سبک خانمهای شیک پوش با 9 نکته!!

قدیمی‌ها به روز می‌ شوند

یک نکته در دنیای مد وجود دارد و آن تکرار است! یادتان باشد هیچ وقت یک مد از بین نمی‌رود بلکه مدتی از یادها خواهد رفت و دوباره تکرار خواهد شد. اگر سری به کمد مادر یا مادر بزرگ‌تان بزنید، متوجه منظورم خواهید شد. لباسی که مادر بزرگ‌تان در ۱۹ سالگی‌اش می پوشید، آخرین مد امروز است. پس گاهی هم به سراغ کمد مادرها بروید و بدون نگرانی از لباس های قدیمی استفاده کنید. 

بی‌پروا ترکیب کن

یک اشتباه بزرگ که ما خانم‌ها در پوشیدن لباس داریم این است که اگر یک ست بلوز دامن می‌خریم، آن را فقط با هم می‌پوشیم. چه اشکالی دارد دامن این ست را با کتی از ست دیگر ترکیب کنید. با این روش می‌توانید تعداد لباس‌هایتان را به شکل باورنکردنی افزایش دهید و تنوع زیادی در نوع پوشش خود ایجاد کنید.

نه به پاشنه بلند

از سالیان دور خانم‌ها در مهمانی‌ها از کفش‌های پاشنه بلند استفاده می‌‌کردند. پوشیدن کفش پاشنه بلند با همه سختی‌ها‌یش برای خانم‌ها نشانه‌ای از زنانگی بود اما چند وقتی است که شما دیگر مجبور نیستید در مهمانی‌ها کفش پاشنه بلند بپوشید و می‌توانید با پوشیدن کفش‌های اسپرت همراه با بلوز دامن برای خودتان یک استایل جدید همراه با اعتماد به نفس خلق کنید. تازه با این کار از رسیدن کلی آسیب به بدنتان پیشگیری می کنید.

جسارت داشته باش

مهم‌ترین نکته در نوع پوشش در مهمانی‌های عصرانه زنانه داشتن جسارت است. رنگ‌های لباس‌تان را به خاطر رنگ پوست‌تان، محدود نکنید و از این‌که رنگ‌های تند بپوشید، نترسید. اگر خودتان فکر می‌کنید لباسی برازنده شماست قطعا هست. استایل خاص خودتان را پیدا کنید و با امضای همیشگی خودتان لباس بپوشید و این را فراموش نکنید که بزرگ ترین راز خوش‌پوشی، آراسته بودن، داشتن لبخند و اعتماد به نفس است.
 

بیشتر بدانید : ست کردن لباس : 10 ایده جالب برای پوشیدن نیم تنه های تابستانی!!!

بیشتر بدانید : ست کردن لباس با ترفندهایی هوشمندانه، وقتی نمی دانید چه بپوشید!

بیشتر بدانید : نمونه هایی زیبا از نحوه ست کردن لباس برای مهمانی نیمه رسمی(+عکس)

بیشتر بدانید : 8 لباس زنانه برای میهمانی های عصر و نیمه رسمیگردآوری: گروه سبک زندگی سیمرغ
seemorgh.com/news
منبع: khorasannews.com