ست کردن شلوار جین سفید برای بهار 2021 با 5 ایده جالب و زیبا
 شلوار جین سفید یکی از لباس هایی است که در کمد هر خانمی مخصوصا برای فصل بهار و تابستان پیدا می شود. در این مقاله به شما 5 ایده برای ست کردن شلوار جین سفید پیشنهاد می دهیم. با ما همراه شوید

 5 ایده جالب برای ست کردن شلوار جین سفید برای بهار

 شلوار جین سفید یکی از لباس هایی است که در کمد هر خانمی مخصوصا برای فصل بهار و تابستان پیدا می شود. در این مقاله به شما 5 ایده برای ست کردن شلوار جین سفید پیشنهاد می دهیم. با ما همراه شوید.

بیشتر بدانید : ست کردن لباس تابستانی، این بار با شلوارهای جین سفید!

ست کردن شلوار جین سفید برای میهمانی عصر بهاری
5-Ways-To-Wear-White-Skinny-Jeans-Everywhere01.jpg

برای میهمانی های عصر پیشنهاد می کنیم شلوار جین سفید را با یک تاپ قلاب بافی سبز روشن، یک کت گشاد نخی قهوه ای که با نوارهای سبز تزیین شده، ست کنید. برای تکمیل ست لباس تان از یک کیف حصیری قهوه ای و گوشواره های چوبی بلند قهوه ای استفاده کنید. برای صندل هم، یک صندل ساده بدون پاشنه از تم رنگی سبز استفاده کنید.

ست کردن شلوار جین سفید برای دورهمی های دوستانه
ست کردن شلوار جین سفید برای دورهمی های دوستانه

شومیز های سفید یکی از بهترین پیشنهادها برای ست کردن با شلوار جین سفید است. برای تکمیل کردن ست لباس تان یک صندل رنگارنگ و یک کیف که رنگش یکی از رنگ های صندل تان است انتخاب کنید.

ست کردن شلوار جین سفید برای میهمانی شب
ست کردن شلوار جین سفید برای میهمانی شب

برای میهمانی های شب باید لباس تان چشمگیر و براق باشد. به همین جهت پیشنهاد ما استفاده از یک تاپ نقره ای براق، یک کت چرم بلیزر است. برای کفش هم از یک صندل نگین دار پاشنه بلند و یک کیف دستی با یک رنگ تند استفاده کنید.

ست کردن شلوار جین سفید برای قرارهای اداری
ست کردن شلوار جین سفید برای قرارهای اداری

لباسی که برای قرارهای اداری و رسمی انتخاب می کنید باید رسمی و به قول معروف اتو کشیده باشند. پیشنهاد می کنیم برای قرارهای رسمی تان از یک بلوز آستین بلند رسمی، یک کت نیمه بلند ( قد کت تا زیر باسن )، یک کیف چرم دستی و یک کفش پاشنه بلند ساده ست کنید.

ست کردن شلوار جین سفید برای پیاده روی های روزانه
ست کردن شلوار جین سفید برای پیاده روی های روزانه

بهترین ایده برای پیاده روی های روزانه استفاده از کتونی ها است. پیشنهاد می کنیم شلوار جین سفید را با یک بارانی جین بلند، یک کتونی زرشکی و کیف جیر زرشکی ست کنید.بیشتر بدانید : 7 نکته مهم در پوشیدن شلوار جین که نمی دانستید

بیشتر بدانید : جین های سفید تابستانی را به سبک جنیفر لوپز انتخاب کنید

بیشتر بدانید : شلوار سفید را چگونه انتخاب کنم که در آن چاق دیده نشوم؟تهیه و ترجمه: گروه سبک زندگی سیمرغ
seemorgh.com/lifestyle
اختصاصی سیمرغ