ممنوعیت حضور باران کوثری در مشهد و واکنش وی به این ممنوعیت !!
اکران مردمی فیلم سینمایی «عرق سرد» که قرار بود پنج‌شنبه ۱۹ مهر با حضور بازیگران و عوامل این فیلم در پردیس اطلس و گلشن مشهد برگزار شود، لغو شد

واکنش باران کوثری به لغو اکران عرق سرد در مشهد

حضور بازیگران و عوامل فیلم‌های سینمایی در اکران‌های مردمی هر فیلمی در سالن‌های مختلف سینمایی معمول است، اما ظاهرا مسئولان پردیس‌های اطلس و گلشن مشهد تشخیص دادند اکران مردمی فیلم «عرق سرد» با حضور باران کوثری، بازیگر این فیلم برگزار نشود. اکران مردمی فیلم سینمایی «عرق سرد» که قرار بود پنج‌شنبه 19 مهر با حضور بازیگران و عوامل این فیلم در پردیس اطلس و گلشن برگزار شود، لغو شد.

عرق سرد,اکران عرق سرد,باران کوثری در عرق سرد
اکران مردمی «عرق سرد» در اصفهان


به سازندگان این فیلم گفته شده است اکران مردمی فیلم «عرق سرد» با حضور باران کوثری امکان پذیر نیست و برای همین این مراسم برگزار نمی‌شود.

«عرق سرد» به کارگردانی سهیل بیرقی از تازه‌ترین فیلم‌های تحریم شده توسط حوزه هنری است و به دلیل حضور باران کوثری از تبلیغات تلویزیونی نیز محروم است. پردیس سینمایی هویزه مشهد هم به همین دلیل این فیلم را از برنامه اکران خود حذف کرده است.

واکنش باران کوثری به لغو اکران فیلمش در مشهد

باران کوثری در مراسم اکران عمومی فیلم سینمایی «عرق سرد» ساخته سهیل بیرقی، با اشاره به محدودیت هایی که برای این فیلم سینمایی در نظر گرفته شده است، تاکید کرد: «ما خیلی تنها هستیم، تنها کاری که می توانستیم بکنیم اکران های مردمی بود که آن را هم دارند از ما می گیرند. ما قرار بود به مشهد برویم و در آنجا فیلم را با مردم ببینیم که اجازه ندادند.»


بیشتر بدانید : باران کوثری به تحریم «عرق سرد» واکنش جالبی نشان داد + فیلم

بیشتر بدانید : عکس باران کوثری با لباس فوتبال در فیلم عرق سرد

بیشتر بدانید : باران کوثری، سحر دولتشاهی و هدی زین العابدین در اکران «عرق سرد»گردآوری : گروه فرهنگ و هنر سیمرغ
seemorgh.com/culture
منبع : khabaronline.ir