اگر در این چند روز در فضای مجازی گشتی زده بزنید خواهید دید که کاربران به شدت از «خانم یایا» و «لس آنجلس- تهران» ناراضی هستد. بیشتر کاربران این دو فیلم را توهین به شعور مخاطب و فریب دادن آنها می دانند

واکنش ها و انتقادات به فیلم «خانم یایا» و «لس آنجلس-تهران»

برخی کمدی‌ها خط داستانی دارند که تماشاگر خاص را جذب می‌کند و اتفاقاً این تماشاگرها همان‌هایی هستند که در فضای مجازی فعال هستند و با قوانین و روحیات این فضا اخت شده‌اند. کسانی که برای دیدن کار پرویز پرستویی، رضا عطاران و حمید فرخ‌نژاد یا اسم عبدالرضا کاهانی به سینما می‌روند عموماً جزو طبقه متوسط پرخاشگری هستند که در اینستاگرام، فیس‌بوک و توئیتر فعالیت دارند.

نظر مردم به فیلم خانم یایا,واکنش مردم به فیلم خانم یایا,فحش خوری عطاران,فحش خوری فرخ نژاد,فیلم خانم یایا
واکنش ها و انتقادات به فیلم «خانم یایا»


اگر در این چند روز در فضای مجازی گشتی زده بزنید خواهید دید که کاربران به شدت از «خانم یایا» و «لس آنجلس- تهران» ناراضی هستد. بیشتر کاربران این دو فیلم را توهین به شعور مخاطب و فریب دادن آنها می دانند. در ادامه به واکنش کاربران در توئیتر توجه فرمایید.

بیشتر بدانید : هشدار: این فیلم به هیچ وجه کمدی نیست!

نظر مردم به فیلم خانم یایا,واکنش مردم به فیلم خانم یایا,فحش خوری عطاران,فحش خوری فرخ نژاد,فیلم خانم یایا
واکنش ها و انتقادات به فیلم «خانم یایا»


واکنش ها و انتقادات به فیلم «خانم یایا»:

در رابطه با فیلم "خانم یایا" آن چه بیش از هرچیز دیگر مخاطب را دچار شگفت زدگی می کند نام عبدالرضا کاهانی در مقام کارگردان این فیلم است؛ کارگردانی که سابقه ی ساخت چند فیلم خوب چون «بیست»، «هیچ» و «بیخود و بی جهت» را در کارنامه دارد. به نظر می رسد فیلم، اصلاً فیلمنامه ای ندارد، خبری از مولفه های ناب و شاخص سینمای کاهانی در آن دیده نمی شود، هیچ رگه ای از طنز و بامزگی در فیلم به چشم نمی خورد و فیلم عملاً فاقد منطق روایی ست.

بیشتر بدانید : انتقادهای توهین‌آمیز و حمله شدید مخاطبان به فیلم «خانم یایا»

1876008_696.jpgنظر مردم به فیلم خانم یایا,واکنش مردم به فیلم خانم یایا,فحش خوری عطاران,فحش خوری فرخ نژاد,فیلم خانم یایا
واکنش ها و انتقادات به فیلم «خانم یایا»

واکنش ها و انتقادات به فیلم «لس آنجلس-تهران»:

لس آنجلس تهران صرفا یک فیلم کاملا تجاری ست که نداشتن فیلمنامه به آن آسیب رسانده است فیلم از جای نادرستی شروع می شود فصل شروع فیلم بسیار نامربوط و الکن است نریشن حرف هایی می زند که اساسا شبیه به لطیفه است و منطقی ندارد. لس آنجس تهران فیلم بازیگر و دیالوگ محور است.

بیشتر بدانید : انتقاد مهناز افشار از بی اخلاقی و زیرآب زنی ها! + عکس

لس آنجلس تهران,نظر مردم به لس آنجلس تهران,لس آنجلس تهران چگونه است,فحش خوری پرویز پرستویی,انتقاد به فیلم لس آنجلس تهران
واکنش ها و انتقادات به فیلم «لس آنجلس-تهران»


با دیدن این فیلم به نظر می رسد که پاکروان با یک طرح چند خطی و با استفاده ی ابزاری از پرستویی سراغ ساخت این فیلم رفته سعی کرده که فیلم کمدی بسازد اما فیلمش تبدیل به تصاویر بهم پیوسته شده، تصاویری که فارغ از منطق روایی به همدیگر وصله خورده چند بازیگر هم در قاب ها حضور دارند که می خواهند از هر طریقی خنده را به لب مخاطب بیاورند، اما مخاطبِ طفلک تا حدودی می تواند فرق کمدی بازی کردن یا دلقک بازی را تشخیص بدهد، خیراندیش یا پطروسیان یا مهناز افشار را کاری نداریم این بازیگران قبلا هم در چنین نقش های سخیفی بازی کردند اما پرویز پرستویی که ادعای خوانش دقیق فیلمنامه قبل از انتخاب نقش را دارد چرا به این ورطه ترسناک تن داده است؟ مگر می شود پرستویی در فیلمی برقصد یا رپ بخواند؟ اصلا فیلمنامه یی وجود داشته که پرستویی آن را بخواند؟ در بعضی از سکانس ها به نظر می رسد از سر اجبار و تحمیل جلوی دوربین بازی می کند، چه گونه قبول کرده با همچین پارتنری(ژوبین رهبر) که الفبای بازیگری را نمی داند بازی کند؟

بیشتر بدانید : گریم جالب و متفاوت پرویز پرستویی در فیلم سینمایی لس آنجلس- تهران

لس آنجلس تهران,نظر مردم به لس آنجلس تهران,لس آنجلس تهران چگونه است,فحش خوری پرویز پرستویی,انتقاد به فیلم لس آنجلس تهران
واکنش ها و انتقادات به فیلم «لس آنجلس-تهران»

 

گردآوری: گروه فرهنگ و هنر سیمرغ
seemorgh.com/culture
منبع: زندگی ایده آل


 
 
 

پربیننده های این بخش

 
X