در حالی که مدتی از جنجال مهناز افشار نگذشته بود، رامبد و همسرش نگار جواهریان چند روزی فضای خبری را به خود پوشش دادند و حالا نوبت ستاره اسکندری است

حمله تند شهروند ساکن ترکیه به ستاره اسکندری به بهانه عدم حجاب کافی

در حالی که مدتی از جنجال مهناز افشار نگذشته بود، رامبد و همسرش نگار جواهریان با منتشر شدن چند عکس از آنها در کانادا و خبر تولد فرزندشان در کانادا برای گرفتن تابعیت آن کشور چند روزی فضای خبری را به خود اختصاص دادند. و حالا نوبت "ستاره اسکندری" است. فیلمی جنجالی از ستاره اسکندری در ترکیه منتشر شده است.

بیشتر بدانید : حمله تند کیهان به کشف حجاب ستاره اسکندری در خارج از کشور

ستاره اسکندری بی حجاب

تازگی‌ها فیلم کوتاهی در اینستاگرام توسط یک آخرین خبر نشان می‌دهد ستاره اسکندری  با پوشش متفاوت در حال خرید در ترکیه است.

در نگاه اول به سختی می توان او را تشخیص داد اما فرد فیلمبردار با خطاب "سلبریتی خائن" باعث عکس العمل ستاره اسکندری می‌شود!

فیلم لو رفته ستاره اسکندری در ترکیه
فیلم جنجالی ستاره اسکندری در ترکیه

دختری که مشغول فیلمبردای از ستاره اسکندری است چندباری او را سلبریتی خائن خطاب می‌کند!

مصاحبه ستاره اسکندری در مورد حجاب

پس از انتشار این فیلم گفتگوی منتشر شده ستاره اسکندری در سال 93 در مورد حجاب در فضای مجازی دست به دست می‌شود. ستاره اسکندری در این گفتگو درباره حجاب می‌گوید: "من در جامعه خودم پوششی دارم که آن را دوست دارم و حتی مانع کارم هم نمی شود اما به لحاظ حقوق اجتماعی بحث بسیار مفصلی است و یک کار کارشناسی می طلبد. من شاید اگر در جامعه ای غیر از اینجا می بودم و زندگی می کردم هرگز در این عرصه پا نمی گذاشتم اما الان شرایط برای کسی که مانند من فکر می کند، مهیاست تا بتواند در عرصه بازیگری قدم بگذارد."

واکنش برخی کاربران به کشف حجاب ستاره اسکندری در ترکیه

عده ای از کاربران با انتشار این بخش از گفتگوی ستاره اسکندری به تناقض رفتار سلبریتی ها در داخل و خارج از ایران اشاره می‌کنند. مثلا کاربری به نام احمد نوشته: "ستاره در ایران و ستاره در ترکیه؛ این کجا و آن کجا"، سلبریتی ها منتظرن باد کجا بوزرد، همان جا می‌روند. امان از دورویی و نفاق و ناراستی"

برخی دیگر نیز به پایان کار ستاره اسکندری در تلویزیون اشاره می‌کنند. "کاربری نوشته با این روند دیگر بازیگری در تلویزیون نمانده است. همه دارند کشف حجاب می‌کنند"

کاربر دیگر نیز نوشته است: "در چند ماهه گذشته چهره های محبوبی هر کدام به دلایلی از کار در تلویزیون و فعالیت هنری دست و کم کنار رفته یا به حاشیه رانده شدند. عادل فردوسی بخاطر اختلاف نظر با مدیر شبکه، رضا رشیدپور بنا به دلایل منتشر نشده، رامبد و همسرش نگار جواهریان بخاطر عکس جنجالی در کانادا مهناز افشار بخاطر توئیت جنجالی و مسافرت طولانی مدت به آلمان، رضا گلزار بخاطر عدم شفافیت مالی برنامه اش و حالا ستاره اسکندری …"

بیشتر بدانید : رامبد جوان ممنوع التصویر شد؟!

بیشتر بدانید : واکنش امیرمهدی ژوله به سفر رامبد جوان و همسرش به کانادا + عکس

در صف ممنوعیت

 در چند ماهه گذشته چهره های محبوبی هر کدام به دلایلی از کار در تلویزیون و فعالیت هنری دست و کم کنار رفته یا به حاشیه رانده شدند.

 عادل فردوسی بخاطر اختلاف نظر با مدیر شبکه، رضا رشیدپور بنا به دلایل منتشر نشده، رامبد و همسرش نگار جواهریان بخاطر عکس جنجالی در کانادا

 مهناز افشار بخاطر توئیت جنجالی و مسافرت طولانی مدت به آلمان، رضا گلزار بخاطر عدم شفافیت مالی برنامه اش و حالا ستاره اسکندری …

 

بیشتر بدانید : توئیت های جنجالی مهناز افشار کار دستش داد! + عکس

بیشتر بدانید : انتشار عکس هایی از کشف حجاب پگاه آهنگرانی

بیشتر بدانید : یک بازیگر دیگر زن کشف حجاب کرد!

بیشتر بدانید : کشف حجاب بازیگر زن ایرانی! +عکس

بیشتر بدانید : چهره متفاوت سهیلا عزیزی بازیگر کشف حجاب کرده در پاریس! عکس

 

گردآوری: گروه فرهنگ و هنر سیمرغ
seemorgh.com/culture
منبع: fararu.com/photokade.com


 
 
 

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

پربیننده های این بخش

 
X