طبق این اظهار نظر محسن تنابنده عامل موضع گیری های تند و سیاسی مهناز افشار بوده و حالا با حذف تصاویر افشار از تبلیغات فیلم ظاهرا صبر این خانم بازیگر هم تمام شده است

مهناز افشار به تنابنده: همیشه به فکر خودت بودی نه عوامل!

در پی آغاز نمایش خانگی سریال «قسم» به نویسندگی و کارگردانی «محسن تنابنده»، حذف تصویر «مهناز افشار» که خشم او را در پی داشت، منجر به افشاگری وی علیه تنابنده شد.

افشار در رشته توییتی با حمله به تنابنده نوشت:

«قسم بزودی در شبکه خانگی! نمیدونم چقدر حذف مجدد تصویرم واقعیه. فقط دلم میخواد اینبار بگم، محسن تنابنده کاش بیای در مورد تنها شکایت خصوصی من که مربوط به طلبه آملی و موضوع صیغه شدن زنان ایرانی به حشد الشعبی هست، شفاف سازی کنی و کلا بگی چرا همیشه به فکر خودت بودی نه عوامل...»

مهناز افشار در فیلم محسن تنابنده,حذف مهناز افشار از پوستر,مهناز افشار در فیلم قسم
گلایه مهناز افشار به محسن تنابنده

افشار در ادامه این توییت، با اشاره به نقش تحریک کننده تنابنده برای اظهارنظر غیرکارشناسی و سراسر دروغ درخصوص «موضوع صیغه شدن زنان ایرانی به حشد الشعبی» و شکایت خصوصی طلبه آملی که خشم کاربران فضای مجازی علیه افشار را برانگیخته بود، نوشت:

«شلوغ کاری مشهد، موضوع اختتامیه جشنواره اسکریت شات طلبه آملی که برای من فرستادی و .... بیا توضیح بده که چطور گودال من رو خالی تر کردی. بگو چطور خودتون منو حذف کردید.»


دعوای مهناز افشار و محسن تنابنده,حذف مهناز افشار از فیلم قسم,مهناز افشار در فیلم محسن تنابنده
افشاگری مهناز افشار در مورد محسن تنابنده

طبق این اظهار نظر محسن تنابنده عامل موضع گیری های تند و سیاسی مهناز افشار بوده و حالا با حذف تصاویر افشار از تبلیغات فیلم ظاهرا صبر این خانم بازیگر هم تمام شده است.

بیشتر بدانید : کلوزآپ مهناز افشار و سعید آقاخانی روی پوستر فیلم «قسم»

بیشتر بدانید : مهناز افشار: پس از پایان فیلم‌ها تحت درمان قرار می گیرم

بیشتر بدانید : چرا محسن تنابنده اصرار به ممنوعیت مهناز افشار دارد؟!

بیشتر بدانید : پرش مهناز افشار با دوستانش، آزاد و رها!

 

گردآوری: گروه فرهنگ و هنر سیمرغ
seemorgh.com/culture
منبع: jamnews.com

 
 
 

پربیننده های این بخش

 
X