"فرح" در لباس هدیه تهرانی در جشنواره فجر + عکس
علیرضا سربخش، کارشناس فرهنگی اصولگرا مدعی شد: فرح دیبا به جشنواره فیلم فجر رسوخ کرده است! 

رسوخ «فرح دیبا» به جشنواره فیلم فجر ۳۹؟

سربخش ذیل اظهاراتش تلویحا به فیلم «بی همه چیز» در جشنواره فیلم فجر امسال اشاره کرده است؛ یعنی همان فیلمی که مسعود فراستی به تعریف و تمجید از آن پرداخته و عبارت "واقعه" را درباره‌اش به کار برده است!

خبرگزاری فارس به نقل از علیرضا سربخش درباره براندازانه بودن برخی از فیلمهای جشنواره نوشت: وقتی ترامپ در اواخر دولتش دیوانه شده بود و گفت عملی را انجام می دهد که در آینده شاهد نتایج آن خواهید بود. الحق و الانصاف نیروهای مسلح کشور ارتش و سپاه به خوبی ایستادند که در مقابل این یاوه گویی ها مقابله کنند. اما متاسفانه در داخل کشور افرادی در بخش های مختلف دست دردست آمریکا کشور و مردم را تضعیف کردند و به جای تهییج مردم در مقابل دشمن پشت مردم را لرزاندند.

هدیه تهرانی و باران کوثری در بی همه چیز 
هدیه تهرانی و باران کوثری در بی همه چیز

وی تصریح کرد: در این شرایط و اوضاع و احوال در سینمای ایران هم شاهد افرادی هستیم که دست به دست دشمن دادند و در مقابل دشمن مردم را به سمت سیاست های آمریکا تشویق کردند و فیلم هایی را ساختند و در جشنواره به نمایش درآمد که مردم را تشویق به اعتراض و اعتصاب کردند این نگاه و ایدئولوژی در سینمای ایران کاملا دیده می شود و ما تاب دیدن این آثار را نداریم.

گریم هدیه تهرانی در فیلم بی همه چیز
گریم هدیه تهرانی در فیلم بی همه چیز

سربخش مدعی شد: جالب است که در یکی از فیلم های به نمایش درآمده هنرپیشه را با آرایش و لباس فرح دیبا به نمایش می گذارند و منتظر ناجی که به گمان خودشان فرح دیباست، هستند!

 

بیشتر بدانید : چرا هدیه تهرانی در جشنواره فجر نامزد نشد؟! + عکس

بیشتر بدانید : گریم سنگین باران کوثری در کنار هدیه تهرانی + عکس

بیشتر بدانید : هدیه تهرانی و شهاب حسینی در بی همه چیز + عکس 

بیشتر بدانید : شوک بزرگ جشنواره فجر: "هدیه" رو وا نکرده پس فرستاد + عکس


گردآوری: گروه فرهنگ و هنر سیمرغ
seemorgh.com/culture
منبع: cinemajournal.ir