این نشانه ها می گوید دختری عاشق تان است!!
 نشانه های عاشق شدن در دختران و پسران با هم متفاوت است، ما در مقاله های قبلی نشانه های عاشق شدن پسران را برای شما ذکر کردیم و این بار نوبن به نشانه های عاشق شدن دختران رسیده است. در این مقاله نشانه های عاشق شدن دختران را به شما می گوییم

شناخت نشانه های علاقه مندی دختران

از نقطه نظر مردان، زنان هنگام ابراز علایق رومانتیك خود بصورتی زیركانه و پیچیده عمل می كنند ( مگراینكه طرف مقابلشان خوش تیپ و پول دار باشد آنجوریكه خودشان اظهار می كنند) و اكثر آنها جوابهای ضـد و نقیضی می دهند چون خودشان مطمئن نیستند كه چـه چیزی در سرشان می گذرد. بنابراین آنچه كه اغلب آقایان به دنبالش هستند، یك سری علائم و نشانه هایی اسـت كه بوسیله آنها متوجه علاقه مندی حقیقی طرف مقابلشان شوند. در زیر برخی از نشانه هایی كه می تواند نشانه علاقمندی یك زن باشد را مشاهده می كنید :

بیشتر بدانید : زبان بدن زنی که عاشق شما است چگونه است؟

دختری که شما را دوست دارد، همگام با شما است

ناگهان متوجه می شوید كه او همه جا حضور دارد. او “بطور اتفاقی” هر كجا شما هستید پیدایش می شود، یا در راهروی محل كارتان مرتب جلوی شما قدم می زند، یا “تصادفی” به شما برخورد می كند، یا در میهمانی در اطراف شما مانور می دهد.
آنچه كه او انجام می دهد تلاش برای جلب توجه شما است، و بـرای این است كه خود را در موقعیتی قرار می دهد تا شما “قدم اول” را بردارید. مسئله اینـجا است كــه بسیاری از مردان نسبت به این عمل زنان بی توجه هستند و به همین دلیـل بسیاری از فرصت ها را از دست می دهند. مردان مستقیم عمل می كنند، زنان غیر مستقیم. بنابرایـن اگر زنـی مكررا” شروع به قـرار گـرفـتـن سـر راه شـما نـمود، احتمال اینكه او اینكار را عمدا” انـجام می دهد زیاد است.

دختری که شما را دوست دارد، حركاتی بخصوص انجام می دهد

یك جمله قدیمی می گوید:”جسم دروغ نمی گوید.” طبیعت بشر را جوری برنامه ریزی نموده كه هنـگام ابراز علاقه بی اختیـار شـروع بـه انجام یـك سری حركات جسمانی مشخص می كند. این اعمال غیر شفاهی از گـشاد شدن چشم هنگام نظاره به چیزی جالب گرفته تا لبخند زدن و لمس كردن، متغیر است.

در اینجا برخی از علائم زبان جسمانی را مشاهده می كنید :

  • اشاره نمودن در جهت شما با پاها یا شانه ها
  • خم شدن به طرف شما هنگام صحبت
  • بازی كردن با مو و دست كشیدن لای موها
  • نوازش كردن جواهرات ( مانند گوشواره ) و لمس نمودن دسته عینك
  • چشم برنداشتن از شما هنگام صحبت و گفتگو
  • تقلید از حركات شما ( مثلا” اگر دست خود را روی میز بگذارید او هم همین كار را می كند.)
  • لبخند زدن هنگامی كه شما او را برانداز می كنید.
  • اگر برخی از این علائم را هنگام حضور طرف مقابل مشاهده نمودید، تقریبا” می توانید مطمئن شوید كه او چراغ سبز شروع رابطه برای ازدواج را دارد به شما نشان می دهد.

دختری که عاشق شماست، هیچگاه برای شما سرش شلوغ نیست

این اصلی ترین قانون بازی عشق است. اگر زنی علاقه به برقراری رابطه و بیرون رفتن با شما داشته باشد، همیشه خودش را در دسترس قرار می دهد. یـعنی او یك شماره تلفن كاری یا آدرس ایمیل به شما خواهد داد. او در اسرع وقت به تلفـن یا ایـمیـل شما جواب خواهد داد. او دعوت شما را برای با هم بودن خواهد پذیرفت – و اگر او در روزی كه شما تعیین كرده اید وقت نداشت، چیزی شبیه این خواهد گفت: “خوب، این پنجشنبه نمی تونم، اما اگر اشكال نداره بندازیم برای پنجشنبه دیگه، باشه؟ ”
شـمـا هـرگـز از یـك زن عـلاقه مند چـنین جملاتی را نخواهید شنید: ” الان واقعا” سـرم شلوغه”، یا “بذار بینم وقت دارم”، یا “نمیدونم بتونم بیام یا نه”

دختری که عاشق شماست، در مورد شما كنجكاو است

زنی كه به شما علاقه مند است دوست دارد همه چیزتان را بداند ( تا بتواند در این مـورد با دوستان دخترش صحبت كند). او در مورد خانواده، پیشینه،سلیقه غذایی، موسیقی، فیلم و مسائل گوناگون شما پرسش خواهد كرد. انگیزه اصلی او این اسـت كـه عـلایـق شما را بشناسد تا بتواند خود را دارای علایق مشــتـرك بــا شما نموده و پیوستگی بیشتری با شما ایجاد كند. مثلا اگر از قایق سواری خوشتان نمی آید، او نیز ناگهان از این كار متنفر می شود.

دختری که عاشق شماست، وضعیت مالی شما را می سنجد

دختر علاقه مند دوست دارد منابع و بنیه مالی همسر آینده خود را مورد سنجش قرار دهد. سؤالاتی مانند: “كجا زندگی می كنی؟”، “چه ماشینی داری؟” و “شغلت چیه؟” مـی تواند نشانه علاقه مندی وی باشد. اگر پاسخ این سؤالات مطابق با “استانداردهای” او باشــد، علائم بعدی ظاهر خواهند شد وگرنه او در غباری از مه فرو خواهد رفت.

بیشتر بدانید : عشق واقعی جنس مخالف را با این نشانه ها بشناسید!!

دختری که عاشق شماست، در مورد آینده صحبت می كند

یك زن علاقه مند همیشه دوست دارد در مورد نقشه های آینده و كارهایی كه می توانید با هم انجام دهید اشتیاق نشـان مـی دهد. در واقع او اغلب چیزی شـبـیـه ایـن میـ گـویـد: “وای… تـو هـم از بـولیـنگ خوشت میاد؟ باید یه بار با هم بریم بازی كنیم.” اگر او چنین عمل نمود، شك نكنید كه دوست دارد ازش بخواهید با شما بیرون برود.

دختری که عاشق شماست، بیقراری و بی تابی می كند

اگر او واقعا” علاقه مند باشد، همانند یك گربه دور و بر شما دستپاچه و بیقرار خواهد بود، بخصوص هنگامی كه شما نتوانید متوجه علائم اشتیاق او شوید. البته ممكن است كه ذاتا” یك شخص خجالتی نرمال باشد – اگر او فقط پیش شما بی قراری می كند، احتمالا در سرش فكر ازدواج دارد.

دختری که عاشق شماست، نسبت به زنان دیگر، حسادت می ورزد

یك زن سعی می كـند از مـرد مـورد علاقه خود همانند یك عقاب مراقبت نموده و او را با چنگ و دندان حفظ كند. بنابراین اگر در حال جوك گفتن بـرای زنان دیگر متـوجـه حرص خوردن و جلز و ولز كردن او شـدیـد، بـدانـید كـه او انـتظار دارد برایش بیشتر از یك دوست باشید.

البته نشانه های فوق ممكن است لزوما” دلیل بر علاقـه مـندی یك زن نـبـاشد چـون بـرخـی از زنان كلا” با دیگران حالتی دوستانه دارند اما اگر تـعـداد زیـادی از ایـن عـلائم را در فـردی مشاهده نمودید می توانید به خود امیدواری دهید و به دلتان صابون بزنید.بیشتر بدانید : من و برادرم هر دو عاشق یک دختریم!!

بیشتر بدانید : نشانه های این که او به شما علاقه دارد!

بیشتر بدانید : این نشانه ها می گوید مرد مورد علاقه تان، عاشق شما است!!

بیشتر بدانید : 11 نکته که به شما می گوید مردی واقعا عاشق شما است!!

بیشتر بدانید : این نشانه ها می گوید همسرتان شما را عاشقانه دوست دارد!!

بیشتر بدانید : رابطه تان با جنس مخالف پر از عشق است یا شهوت؟ با این نشانه ها بفهمید!


گردآوری : گروه سبک زندگی سیمرغ
seemorgh.com/lifestyle
منبع : alamto.com