اگر بینی پهن دارید اینطور آرایش کنید !!
با آرایش ترمیمی و استفاده از رنگهای تیره و روشن فوندیشن و یا پودر می توانیم ایرادهای اعضای صورت را تا حد امکان بپوشانیم

اصول آرایش برای بینی پهن

می توانیم با رنگهای تیره این اعضا را کوچکتر و با رنگهای روشن آنها را بزرگتر نشان دهیم.  اگر در این کار دقت نکنیم، این لکه های تیره وروشن نه تنها زیبا نخواهند بود، بلکه چهره را زشت نیز خواهند کرد. در آرایش ترمیمی بیشتر از پودر استفاده می شود تا از کرم و مایع، زیرا پودر به راحتی روی فوندیشن پخش می شود. آرایش ترمیمی بر اثر تکرار بهتر می شود چون تکرار این آرایش باعث می شود که متوجه شویم که چگونه باید اعضای صورت را با استفاده از رنگهای متضاد کامل نشان دهیم.
 

بیشتر بدانید : خودآرایی با چند ترفند ساده برای افراد مبتدی و تازه کار!!

اگر بینی پهن دارید اینطور آرایش کنید !!
اگر بینی پهن دارید اینطور آرایش کنید !!

در اینجا برای دوست عزیزی که می خواهد بینی پهن خود را با آرایش زیباتر کند راهکاری ساده و در نوع خود کمی حرفه ای ارائه خواهیم داد :
اولین قدم تهیه ی دو رنگ تیره و روشن نزدیک به پوست برای سایه روشن کردن و پوشاندن معایب است. سپس بعد از اینکه با ضد آفتاب و روی آن هم کمی کرم پودر همیشگی خود پوستتان را یکدست و صاف کردید و روی تمام جوشها و لکه ها را خوب پوشاندید کناره های بینی را کمی با پودر تیره تر کرده و روی بینی از بالا به پایین را با پودر روشنتر خوب بپوشانید که توجه داشته باشید باید از ابر یا پد پودر به حالت گذاشتن و برداشتن سریع روی پوست استفاده کنید تا کار تمیزتر درآید و در نهایت فاصله و مرزهای به وجود آمده را با برس پهن آرایشی که یکبار ملایم به همه ی نقاط صورت می کشید از بین ببرید.
 

زهرا پهلوان زاده
 

بیشتر بدانید : آرایش چشم با 5 مدل پرطرفدار

بیشتر بدانید : آرایش لب شما با 9 اشتباه ساده زشت می شود!!

بیشتر بدانید : چگونه با آرایش چشم ها را درشت و جذاب کنیم؟

بیشتر بدانید : برای عید نوروز اینگونه آرایش کنید!!


تهیه و تدوین: گروه خبر سیمرغ
seemorgh.com/lifestyle
اختصاصی سیمرغ