را زیبایی ستارگان بالیوودی، آیشواریا رای تا سونام کاپور
 هنرپیشه های زن هندی همیشه بین هنرپیشه های معروف دنیا به زیبایی شهرت دارند. در این مقاله به شما راز زیبایی این ستاره ها که از آیشواریا رای گرفته تا سونام کاپور را می گوییم.

راز‌های زیبایی هنرپیشه‌های زن هندی ( بالیوود )

دوست دارید زیبا و جذاب جلوه کنید اما نمی‌خواهید از محصولات آرایشی شیمیایی که برای پوست مضرند استفاده کنید؟ پس حتما می‌دانید که محصولات آرایشی، عوارض بلند مدت روی پوست دارند مانند سرطان پوست. بنابراین انتخاب لوازم آرایشی 100 درصد طبیعی، کار بزرگی است که می‌توانید برای سلامت و زیبایی خود انجام دهید. منتظر باشید تا برایتان بگوییم هنرپیشه‌های بالیوود چه می‌کنند که پوستی زیبا و بی‌عیب دارند.
در واقع بیشتر هنرپیشه‌های معروف، رازی برای زیبایی خود دارد که باعث شادابی پوست‌شان می‌شود. این رازهای زیبایی نیاز به هزینه‌های زیاد ندارند و به راحتی می‌توانید آنها را به کار ببرید.

بیشتر بدانید : جدیدترین عکس های سونام کاپور روی مجله مد Harpers Bazaar


راز زیبایی آیشواریا رای باچان
راز زیبایی آیشواریا رای باچان,آیشواریا رای باچان,راز زیبایی زنان بالیوود,راز زیبایی هنرپیشه های زن هالیوود

همه‌ی دنیا طرفدار این هنرپیشه‌ی زیبای هندی هستند. این ملکه‌ی زیبایی سابق عقیده به استفاده از مواد موجود در آشپزخانه برای زیبایی پوست دارد. برای همین او از ماسک صورت تهیه شده از چیزهایی چون آرد نخود، زردچوبه و شیر استفاده می‌کند. تمام این مواد، تیرگی پوست را برطرف کرده و سموم را از بدن دفع می‌کنند. آیشواریا برای آبرسانی به پوست خود از خیار کمک می‌گیرد.

بیشتر بدانید : راز زیبایی و جذابیت آیشواریا رای چیست؟

بیشتر بدانید : آیشواریا رای و دخترش در لباس هایی شبیه به هم در ملبورن

راز زیبایی مدوری دیکشیت
راز زیبایی مدوری دیکشیت,راز زیبایی زنان بالیوود,راز زیبایی هنرپیشه های زن هندی

این بازیگر سینمای هند، با اینکه در سن 50 سالگی است، ملکه‌ی زیبایی پوست است. موهای براق او علاوه بر حرکات رقصش، توجه همه را به خود جلب می‌کند. مدوری دیکشیت عقیده دارد باید موهایش را با ترکیبی از روغن زیتون و روغن کرچک چرب کند. او توصیه می‌کند هر شب ترکیب این دو روغن را به موهای‌تان بزنید تا تقویت شوند و بدرخشند.

راز زیبایی هِما مالینی
راز زیبایی هِما مالینی,هما مالینی,راز زیبایی زنان بالیوود,راز زیبایی هنرپیشه های زن هندی

دختر رویایی بالیوود در 69 سالگی‌اش نیز همچنان جذاب و زیباست. پوست درخشان و موهای زیبایش حس رقابت را در هنرپیشه‌های جوان زنده می‌کند. هما مالینی به راهکارهای طبیعی ایمان دارد. فرمول او برای رها شدن از استرس و حفظ زیبایی این است: با روغن نارگیلی که همراه با انگور فرنگی هندی (آملا)، ریحان هندی (تولسی) و برگهای درخت نیم گرم شده صورت خود را ماساژ بدهید. ترکیب این مواد با روغن نارگیل، این روغن را قوی‌تر می‌کند و همچنین محافظی است در برابر قارچها و سایر باکتریهای مضر.

راز زیبایی انوشکا شرما
راز زیبایی انوشکا شرما,راز زیبایی زنان بالیوود,راز زیبایی هنرپیشه های زن هندی

این بازیگر و تهیه‌ کننده‌ی فیلم، با عکس‌های زیبایش توجه همه را به خود جلب کرده است. راز زیبایی پوست او، استفاده از ماسک‌ خانگی است؛ ترکیبی از پودر برگ درخت نیم، ماست، گلاب و شیر! راز زیبایی این بازیگر بالیوود را به کار ببرید تا از جوش و آکنه در امان بمانید.

راز زیبایی سونام کاپور
راز زیبایی سونام کاپور,سونام کاپور,راز زیبایی بازیگران هندی,راز زیبایی زنان بالیوود

راز زیبایی سونام کاپور نیز مانند بازیگرانی که گفتیم طبیعیست. او صبح‌ها یک لیوان آب ولرم همراه با یک قاشق عسل و آبلیمو می‌نوشد. این عادت ِ سونام کاپور باعث درخشش پوستش شده است.

بیشتر بدانید : سبک و مدلهای لباس sonam kapoor معروف ترین هنرمند بالیوودی

راز زیبایی کارینا کاپور خان
راز زیبایی کارینا کاپور خان,راز زیبایی زنان بالیوود,راز زیبایی بازیگران زن هندی

این بانوی زیبا از خانواده‌ی کاپورها به خاطر اندام متناسبش شهرت دارد. او بعد از تولید پسرش خیلی زود به اندام گذشته‌اش برگشت. کارینا هر روز 8 تا 10 لیوان آب جوشیده می‌نوشد. این کار به او کمک می‌کند تا سموم را از بدنش دفع کند. راز زیبایی او و دور بودنش از استرس، ماساژ پوست سر با روغن گرم شده است، تا ریلکس شده و ذهنش آرام و متعادل بماند.

راز زیبایی دیپیکا پادوکن
راز زیبایی دیپیکا پادوکن,راز زیبایی زنان بالیود,راز زیبایی بازیگران زن هندی

این بازیگر و سوپر مدل هندی، پوستی نه چندان روشن اما بی‌عیب و نقص دارد و با آرایش و بدون آرایش، جذاب و دلرباست. راز زیبایی دیپیکا، نوشیدن دست کم 10 لیوان آب در روز است. این کار باعث می‌شود سموم و باکتریها از پوست دفع شوند. ضمنا نوشیدن آب فراوان کمکش می‌کند تا پوستش هیدراته بماند و به طور طبیعی تغذیه شود.

راز زیبایی آلیا بات
راز زیبایی آلیا بات,راز زیبایی بازیگران زن هندی,راز زیبایی ستاره های بالیوود

آلیا بات، ملکه‌ی بسیاری از قلبهاست و یکی از دلایلش، زیبایی خاص اوست. آلیا هم مانند دیگر هنرپیشه‌ها، راز زیبایی خودش را دارد که باعث شده مثل یک ستاره بدرخشد. او از ماسک تهیه شده با برگهای درخت نیم و برگهای گیاه تولسی استفاده می‌کند. استفاده‌ی مکرر از این ماسک، پوست را سم زدایی کرده و آلودگیهای آن را پاک می‌کند.

راز زیبایی کریتی سانون
راز زیبایی کریتی سانون,راز زیبایی ستاره هی بالیوود,راز زیبایی هنرپشه های زن هندی

این بازیگر بالیوود به دلیل مهارت‌های بازیگری و البته زیبایی‌اش، رقبای زیادی دارد. راز زیبایی او بسیار ساده است؛ او هر همیشه در پایان روز، آرایش صورتش را پاک می‌کند و سپس صورت خود را با آب سرد می‌شوید و مرطوب کننده می‌زند.


بیشتر بدانید : 11 راز زیبایی زنان هالیوودی چیست؟

بیشتر بدانید : راز زیبایی و تناسب اندام آیشواریا رای، ستاره زیبای بالیوود

بیشتر بدانید : راز زیبایی خیره کننده کلئوپاترا بعد از قرن ها کشف شد!

بیشتر بدانید : راز زیبایی و جوانی سینمای ایران از زبان خودشان، از نیکی کریمی تا مهتاب کرامتی


گردآوری : گروه سبک زندگی سیمرغ
seemorgh.com/lifetyle
منبع : زندگی ایده آل